• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Śniadeckich

    Gdańsk » Aniołki » ul. Śniadeckich

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersyt...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jastrzębia

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jastrzębia

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 4 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PIĘKNY NOWOCZESNY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD ZARAZW skład mieszkania wchodzą:- Salon z aneksem kuchennym,- sypialnia I z łóżkiem dwuosobowym -sypialnia II z dwoma łóżkami jednoosob...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Cypriana Godebskiego

    Gdynia » Oksywie » ul. Godebskiego

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone w spo...

  • Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super
    1 / 7
    Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super

    Gdynia

    • 1 290 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m², położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego, a jedno...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Amundsena

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Amundsena

    • 829 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego mieszkania - idealnego dla rodziny lub pod inwestycję.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie znajduje się na os...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Macieja Kamieńskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kamieńskiego

    • 2 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i jasnego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w doskonałej lokalizacji - Gdańsk - Suchanino.Najważniejsze atuty:•...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Kościuszki

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kościuszki

    • 950 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA MORZE!LOKALIZACJA:Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się z nadm...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Piastowska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Piastowska

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na pograniczu Żabianki i Jelitkowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła. Niewątpl...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul.Borkowskiej, w nowej inwestycji dewelopera .Murapol Lokal jest całkowicie nowy i nigdywcześniej niezamieszkały, co...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Pastelowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Pastelowa

    • 799 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z podziałem na 2 strefy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk...

  • Twoje miejsce między miastem, a spokojem!

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 680 449 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m², zlokalizowane na 1. piętrze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętr...

  • Własny kawałek Gdańska z pięknym widokiem!

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 820 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m², zlokalizowane na parterze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętrze...

  • Apartament w Oliwie z ogrodem i sauną!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bażyńskiego

    • 795 183 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu typu studio o powierzchni 36,27 m², zlokalizowanego na parterze prestiżowej inwestycji w dzielnicy Gdańsk Oliwa.Mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!LOKALIZACJA: Gdańskie Przymorze to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic, na terenie której znajdziemy piękne plaże, parki i jednocześnie...

  • Kawalerka z ogródkiem | nad Motławą
    1 / 10
    Kawalerka z ogródkiem | nad Motławą

    Gdańsk

    • 558 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Jana Matejki

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Matejki

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 676 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 27 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji  "Żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Jana Kazimierza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jana Kazimierza

    • 3 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osi...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 635 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 POKOJE, 56M2, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń t...