• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 429 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 26,25 m² | widok na rzekę | parter i ogródNa sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,25 m², zlokalizowana w nowej inwestycji Mura...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 3 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w inwestycji Doki.LOKALIZACJA:Ulica Popiełuszki...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 429 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji!!! MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ ! LOKALIZACJAMieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone t...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 529 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 26,18 m² | widok na rzekę | od zaraz Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,18 m², zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol P...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo rynek pierwotny ul. Czesława Miłosza

    Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 1 760 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    APARTMENT 3pok. o pow. użytkowej 99m2  z ogródkiem 57m2 W GDYNI na PŁYCIE REDŁOWSKIEJ Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEMODDANIE DO UŻYTKOWANIA GRUDZIEŃ 2026, lokal M2LOKALIZACJAInwestycja zlok...

Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 1 660 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 16 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTMENT 3pok. o pow. mieszkalnej 97m2 W GDYNI przy ul. Miłosza, PŁYTA REDŁOWSKA Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM NA GDYNIEODDANIE DO UŻYTKOWANIA GRUDZIEŃ 2026, lokal M1LOKALIZACJAInwestycj...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,
    Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,

    Gdańsk

    • 1 412 141 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 34 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Unikatowa Inwestycja z Prywatną Mariną. Projekt Premium!  Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Nowoczesny design i architektura renomowanych pra...

  • Gdańsk, Nowy Port, Wyzwolenia
    1 / 12
    Gdańsk, Nowy Port, Wyzwolenia

    Gdańsk

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego w dobrym stylu 2-pokojowego mieszkania znajdującego się parterze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Nowym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie,, 3-pokojowe, przestronne, rozkładowe, IDEALNE DLA RODZINY szukającej przestrzeni, spokoju i świetnej komunikacji, jak i  NA INWESTY...

  • Atrakcyjne mieszkanie w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 1 180 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje...

  • 3 pokoje z ogrodem – gotowe czekają na Ciebie!

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 1 050 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,97 m² z ogródkiem, położone w budynku z 2018 roku przy ul. Morenowe Wzgórze 5 w Gdańsku, dzielnica Piecki-Migowo.Mieszkanie znajd...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 749 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OSIEDLE POLONICA to kameralne eleganckie osiedle składające się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. Osiedle charakteryzuje prosta architektura o stonowanej kolorystyc...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Nowatorów

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Nowatorów

    • 640 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m², położone na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2021 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonaln...

  • 3 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie
    3 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie

    Gdańsk

    • 1 050 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 17 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Witam Na sprzedaż wyjątkowo rozkładowy apartament o podwyższonym standardzie o wartości wyko...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 1 100 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w sercuGdańska- Wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniuAleja Grunwaldzka oraz u...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Sezamowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Sezamowa

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie z poddaszem, dużym tarasem i widokiem na las!LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w jednej z najmłodszych dzielnic Gdyni, położona jest w jej zachodniej części...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 899 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!!NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, GDAŃSK LETNICA!MIESZKANIE:Jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni uży...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Piotrkowska

    Gdańsk » ul. Piotrkowska

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny - świetna lokalizacja, pełna infrastrukturaSpółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą - możliwość zakupu przez obcokrajowców bez...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 4 300 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku (Zaspa), w nowoczesnym budynku z recepcją, monitoringiem, oc...