• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 489 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skł...

  • Mieszkanie Przymorze Obrońców Wybrzeża 2-pokoje
    1 / 9
    Mieszkanie Przymorze Obrońców Wybrzeża 2-pokoje

    Gdańsk

    • 769 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, urządzone mieszkanie o powierzchni 41,3 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – Przymorze ul. Obrońców Wybrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Startowa

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Startowa

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 66,20 m2. W jego skład wchodzą:- sa...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Maurycego Beniowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Beniowskiego

    • 890 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą:- sal...

  • Mieszkanie w zielonej części Oliwy!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 600 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m² położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , skł...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kotwiczników

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kotwiczników

    • 1 050 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prestiżowy apartament na Starym Mieście w Gdańsku — widok na Motławę, świeżo po remoncie!!Elegancka , przytulna, dwustronna i słoneczna nieruchomość o powierzchni 45,36 m², położon...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 007 985 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 27 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.32: balkon: 3,90 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 795 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.18: taras: 6,06 m, ogródek: 29,70 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 380 675 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 20 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.03 ( z antresolą ): taras: 5,39 m, ogródek: 9,60 m, balkon: 5,34 m /...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 989 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.06: taras: 5,48 m, ogródek: 53,40 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 000 605 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.19: taras: 6,00 m, ogródek: 27,30 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 103 925 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 21 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.14: taras: 6,31 m, ogródek: 40,35 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.01 ( z antresolą ): taras: 5,01 m, ogródek: 35,30 m, balkon: 5,25 m /...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 998 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.06 ( z antresolą ): taras: 5,01 m, ogródek: 12,60 m, balkon: 5,25 m /...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 359 765 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 19 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.02 ( z antresolą ): taras: 5,01 m, ogródek: 16,00 m, balkon: 11,05 m...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 995 070 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.41: balkon: 3,90 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 362 840 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.12 ( z antresolą): taras: 5,38 m, ogródek: 11,00 m, balkon: 5,35 m /...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 375 140 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 19 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.13 ( z antresolą ): taras: 5,19 m, ogródek: 15,50 m, balkon: 5,25 m /...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 988 920 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.05: taras: 5,97 m, ogródek: 38,90 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 789 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.40: balkon: 3,90 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...