• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • NIespotykane miszkanie z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątk...

  • Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest
    1 / 16
    Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 46,22 m2. Do mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w śródmieściu Gdańska przy ul. Rajskiej.  Lokal znajduje się w budynku z lat 50-tych, wybudowanym z cegły.  Mieszkanie składa s...

  • Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą
    1 / 9
    Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą

    Gdańsk

    • 667 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszk...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów

    Gdańsk

    • 469 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w bloku z windą z 1975r. Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony. Wok...

  • 66 m², 3 pokoje, winda, Chełm
    1 / 8
    66 m², 3 pokoje, winda, Chełm

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicą Gdańsk Chełm | 3 pokoje | 4 piętro | winda | świe...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 470 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesna, jasna kawalerka na cenionym osiedlu Lawendowe Wzgórza , zaprojektowana tak, żeby maksymalnie wykorzystać każdy metr i jednocześnie dać poczucie przestrzeni. Ideal...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. prof. Józefa Więckowskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Więckowskiego

    • 859 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, które daje przestrzeń dziś i na przyszłość Są mieszkania, które ogląda się bo trzeba. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to może być Twój dom . T...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rumia ul. Warszawska

    Rumia » ul. Warszawska

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny lokal, bardzo dobrze skomunikowany z aglomeracją miejską, z dodatkowym atutem w postaci niskich opłat.LOKALIZACJA:Mieszkanie...

  • Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo
    1 / 16
    Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo

    Gdańsk

    • 814 777 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z tarasem | Baltic Line | Sobieszewo Cena: 814 777 zł brutto (możliwość odliczenia 23% VAT) Na sprzedaż elegancki apartament o funkcji mieszkalno-inwestycyjnej, zlokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Henryka Sienkiewicza

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sienkiewicza

    • 1 249 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym ś...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Gen. Orlicz-Dreszera

    Gdynia » Leszczynki » al. Orlicz-Dreszera

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukają...

  • Mieszkanie Gdańsk Strzyża ul. Grzegorza Fitelberga

    Gdańsk » Strzyża » ul. Fitelberga

    • 1 449 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ DWUPOZIOMOWEGO MIESZKANIA W ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANEJ DZIELNICY GDAŃSKA!MIESZKANIE:Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w świetnej dzielnicy Gdańska...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Wileńska

    Gdańsk » ul. Wileńska

    • 859 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem i mieszkanie, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń. To 4-pokojowe mieszkanie na Morenie to idealne miejsce dla rodziny, któ...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 560 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 21 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 25,84 m² | widok na rzekę | do wejściaNa sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,84 m², zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Eugeniusza Węgrzyna

    Gdańsk » ul. Węgrzyna

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze o powierzchni 38,14 m2 przy ul. E. Węgrzyna na gdańskim Jasieniu. Klimatyzacja!!  LOKALIZACJA: mieszkanie znajduje się w Gdańskiej dz...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grzegorza Fitelberga

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Fitelberga

    • 1 449 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 700 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 2 pokoje | widok na rzekę | 2 piętro | miejsce postojoweNa sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,61 m², zlokalizowane w inwes...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Malborska

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem pod wynajem | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Elbląg, ul. MalborskaSzukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, ja...

  • Dobra cena! 3 pokoje, dużo zieleni
    1 / 16
    Dobra cena! 3 pokoje, dużo zieleni

    Rumia

    • 579 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m², położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (Janowo) – w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy. Lo...