• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Stolarska

    Gdańsk » ul. Stolarska

    • 725 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w samym centrum Gdańska!LOKALIZACJA : Nieruchomość atrakcyjnie położona, IDEALNA NA INWESTYCJĘ.Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica znajduj...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Krzysztofa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Informacja: tylko najem okazjonalny!3 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Wokół znajduje się pełna infrastruktur...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 1 220 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedluNa sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m², zaprojektowane z myślą o komforci...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NAJEM OKAZJONALNYMIESZKANIE: Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -Łostowice....

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Lokal mieszkalny o powierzchni 38,82 m2 znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą:-salon z aneksem kuchennym,-sypialnia,-łazienka,-prze...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Tatrzańska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Tatrzańska

    • 749 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora pos...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 2 POK. DO REMONTU, NA PARTERZE, BLISKO UL. POLANKI, BLISKO LASU, PRZEPIĘKNY WIDOK NA ZIELEŃLOKALIZACJAMieszkanie położone w spokojnej i cichej części Gdańska Oliwy, pod...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Piotra Michałowskiego

    Gdańsk » Oliwa » ul. Michałowskiego

    • 619 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! ATUTY: - atrakcyjna lokalizacja - 12 min pieszo do stacji PKM Gdańsk Strzyża oraz przystanku tramwajowego,- cicha i spokojna okolica wśród ter...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Robotnicza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Robotnicza

    • 699 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY:- Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście- mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia- pełne wyposażenie w cenie- wysoki standard wykończenia- inwestycyjne/wakacyjne mieszk...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 845 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    DOSKONAŁE DLA INWESTORA - 10 MIN DO PLAŻY - 10 MIN SKM  Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z BALKONEM, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory miesz...

  • Mieszkanie Rumia
    Mieszkanie Rumia

    Rumia

    • 585 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Opis mieszkania: Na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 202...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Rolnicza

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Rolnicza

    • 485 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m² zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania.Układ mieszkania:Mieszkanie o p...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Prof. Stanisława Szpora

    Gdańsk » Chełm » ul. Szpora

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA:Ul. S...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: LOKALIZACJA ! Dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów oraz całej infrastruktury mieszkalnej bliskość pla...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Komety

    Gdańsk » Osowa » ul. Komety

    • 3 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji . Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 598 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Suchanino, ul. KurpińskiegoNa sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52 m², zlokalizowane w spo...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kotwiczników

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kotwiczników

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Wintera, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wrzosy

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Wrzosy

    • 430 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI słoneczne, dwupokojowe mieszkanie funkcjonalny układ pomieszczeń osobna kuchnia mieszkanie z dużym pote...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jaglana

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jaglana

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m², położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano, w bezpośredni...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 1 649 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 10 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% PROWIZJI!Przestronny apartament 157,5 m² z garażem i tarasem | Gdańsk Osowa MIESZKANIE:Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m², położony w kameralnym budynku...