• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Ametystowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Ametystowa

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atuty nieruchomości- nowoczesne mieszkanie typu Smart Home- powierzchnia użytkowa 62,69 m²- antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń- przestronny salon z aneksem k...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m², położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji — Gdańsk Wyspa Sobieszewska.To nieruchomoś...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m² i został oddany do użytku w 2025 ro...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Leśna Góra

    Gdańsk » ul. Leśna Góra

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m², z dodatkową przestrzenią do wyłącznego użytku o pow...

  • Mieszkanie Rumia ul. Reja

    Rumia » ul. Reja

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEMieszkanie na wynajem o powierzchni 50,82m2, znajdujące się w Rumi w kameralnym, IV kondygnacyjnym budynku z 2023 roku, który został...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 600 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przepięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hokejowej. LOKALIZACJAJedna z cichszych i bardziej komfortowych części Gdańska - ul. Hokejowa. szybki i wygodn...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rumia Zagórze ul. Sabata

    Rumia » ul. Sabata

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m² j  i składa się z  osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Panieńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Panieńska

    • 4 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem wyjątkowy, jasny, rozkładowy apartament w sercu Gdańska, położony na pograniczu Starego Miasta oraz Śródmieścia przy ul. Panieńskiej.Mieści się w inwestycji Old Nova zna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 990 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 28 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: gotowe do zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem nowoczesne budownictwo z 2022 roku, gwarantujące wys...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Malczewskiego

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu.Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 669 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie ulokowane na parterze w budynku kameralnego osiedla w Gdańsku, wybudowanego przez znanego dewelopera Murapol.ATUTY NIERUCHOMOŚCI :- kameralny budy...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kowalska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kowalska

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż oferujemy jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m², zlokalizowane w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmi...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 1 100 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowe, doskonale skomunikowane mieszkanie po remoncie w bardzo zadbanej kamienicy w centrum Wrzeszcza.Najważniejsze atuty: doskonała komunika...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Niepołomicka

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Niepołomicka

    • 729 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 69,67 m2, który łączy nowoczesny design, wysoką jakość wykończeń i komfort codzienneg...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Władysława Reymonta

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Reymonta

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja - blisko lasu,- przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m² obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usy...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowania Kameralna zab...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 2 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Ogarnej w Gdańsku - Śródmieście.LOKALIZACJA:Mieszkanie przy ul. Ogarnej położone jest w sercu historycznego centrum Gdańska. Ta wyjąt...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Piaskowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Piaskowa

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA - GDAŃSK ORUNIA!Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,0 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Gdańska. Ni...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Góralska

    Gdańsk » ul. Góralska

    • 3 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: na wynajem jasne, funkcjonalne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik) o powierzchni użytkowej 43,3 m2.  W jego skład wchodzą:- salon z aneks...