• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 725 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 55,86 m2 / całkowitej 80,86 m2, wybudowany w 2023 roku. Usytuowany jest na ogrodzonej dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardz...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Mikołaja Reja

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Reja

    • 940 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI świetna lokalizacja - prestiżowa dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana bliskość centrum miasta oraz morza...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 608 532 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Góralska

    Gdańsk » ul. Góralska

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48,4 m², położone na parterze budynku przy ul. Góralskiej na gdańskim Niedźwiedniku.Lokalizacja - Niedźwiedni...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Św. Barbary

    Gdańsk » ul. Barbary

    • 1 280 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIKE W  PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- gotowiec inwestycyjny- dwa niezależne mieszkania po około 32 m2- druga linia zabudowy od Motławy i Mariny- przestronny b...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Polskiego Czerwonego K...

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż  mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 37,8m 2 znajdujące się w Witominie przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża.ATUTY NIERUCH...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja,- ok. 1000m od morza,- cicha i spokojna okolica,- pełna infrastruktura usługowo-hand...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rumia Janowo ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 810 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku z windą ....

  • Mieszkanie Rumia ul. Sosnowa

    Rumia » ul. Sosnowa

    • 849 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty nieruchomości: Dwa prywatne ogródki o łącznej powierzchni około 100 m² Mieszkanie na parterze - idealne dla rodziny z dziećmi lub...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Pomorska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Pomorska

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSENa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,9 m², położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Żabiance. To idealna...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko rynek pierwotny ul. Kozacza Góra

    Gdańsk » ul. Góra

    • 1 360 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 16 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Kameralność i prywatność - budynek obejmuje jedynie 4 lokale mieszkalne, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo.- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu - lokalizacja w ot...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Stolarska

    Gdynia » Obłuże » ul. Stolarska

    • 540 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m² zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestr...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

    Gdynia » Redłowo » ul. Bohaterów

    • 2 850 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na Płycie Redłowskiej z pięknym widokiem na morze i oddzielną kuchnią. Mieszkanie wolne od 10.04.2026ATUTY- rewelacyjna lokalizacja,- bl...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 739 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!ATUTY:Stylowe mieszkanie w centrum Gdanska Wrzeszcza idealne do zamieszania lub dla inwestora do wynajmu.LOKALIZACJA:Mieszkane usytuowane przy ulic...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grottgera

    • 749 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grottgera w Gdańsku Oliwie.Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostały wymienione wsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Tysiąclecia

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Atuty:- lokalizacja- cicha i spokojna okolica- budynek i klatka schodowa po generalnym remoncie- bliskość UG i AWF- świetna propozycja inwestycyjna...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 530 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Komfortowa lokalizacja,- Dobrze skomunikowane,- Cicha i spokojna okolica,- Pełne zaplecze usługowo-ha...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 997 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż unikatowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1973 roku, położone w samym sercu Dolnego Wrzeszcza. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja - spacerem...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Karola Chodkiewicza

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Chodkiewicza

    • 414 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie stanowiące świetną inwestycję i doskonałą bazę do własnej aranżacji. Lokal położony jest na parterze na osiedlu Brzeźno w G...