• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 535 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: nowy budynek z 2025 roku, mieszkanie świeżo wykończone - możliwość własnej aranżacji kuchni, funkcjonalny układ, miejsce postojowe naziemne w cenie, spo...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 799 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Ks. Mariana Góreckiego

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Góreckiego

    • 599 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m² położone na poddaszu zrewitalizowanej kamienicy w Gdańsku Nowym Porcie. Nieruch...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 729 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Niepołomickiej - idealne dla pary, rodziny, lub j...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Edwarda Stachury

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stachury

    • 2 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Atuty nieruchomości: nowoczesne budownictwo w prestiżowej lokalizacji ogródek sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bliskość p...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Mściwoja Ii

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Mściwoja II

    • 899 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 575 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:-Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta-Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna-Mieszkanie po generalnym r...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rumia Szmelta, Kombatantów
    1 / 10
    Mieszkanie Rumia Szmelta, Kombatantów

    Rumia

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie www.loveathome.pl Cena 329 000 zł metraż 42 80 m2 Opiekun o...

  • Apartament w Śródmieściu 500 m od F. Neptuna SWPDL
    Apartament w Śródmieściu 500 m od F. Neptuna SWPDL

    Gdańsk

    • 785 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Oferuję do zakupu piękne i funkcjonalne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, położone na wyciągnięcie ręki od sztand...

  • Mieszkanie z ogrodem w sercu Rumii
    Mieszkanie z ogrodem w sercu Rumii

    Rumia

    • 1 500 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem
    Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem

    Rumia

    • 1 699 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 340 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza ...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Przymorze Małe » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 499 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej.Lokal znajdu...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kowalska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kowalska

    • 639 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m², zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Przeróbka ul. Teofila Lenartowicza

    Gdańsk » ul. Lenartowicza

    • 595 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W  PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,82 m², położone w spokojnej części Gdańska, Przeró...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 1 170 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic — Gdańsk Wrzeszcz. To idealna pro...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jałowcowa

    Rumia » ul. Jałowcowa

    • 799 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI  PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 pokoje w nowym budownictwie,- przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji,- loka...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!!!ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- słoneczna ekspozycja- świetna propozycja zarówno dla osoby prywa...