• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Rumia ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kazimierza Leskiego

    Gdańsk » ul. Leskiego

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKOLICA:Świetnie skomunikowana lokalizacja. Do przystanku autobusowego (linie 115, 155, 156, N4) zaledwie dzieli nas kilka minut.W niedalekiej odległości znajduje się bogato rozwin...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Oliwska

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Oliwska

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: dzięki bardzo korzystnemu układowi mieszkanie można podzielić na dwa niezależne!MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, przestronne, ustawne, klimatyczne, doskonałe na inwestycj...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Refektarska

    Gdańsk » ul. Refektarska

    • 730 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE NIEOPODAL GDAŃSKIEJ STARÓWKI W CICHEJ I KAMERALNEJ OKOLICYPOŁOŻENIEMieszkanie znajduje się w unikalnej lokalizacji- w klimatycznej dzielnicy Gdańska- w Śródmieściu, w ot...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronn...

  • Mieszkanie przygotowane do wynajmu!
    1 / 10
    Mieszkanie przygotowane do wynajmu!

    Gdańsk

    • 894 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, Zaspa Oferujemy mies...

  • Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie

    Gdynia

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe. Dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym (wyposażonym w nowy sprzęt: zmywarkę, piekarnik i kuchenkę gazową). Łazienk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Świętokrzyska

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA GRANICY ORUNI GÓRNEJ I ŁOSTOWIC,DOSTĘPNE OD ZARAZ, MIEJSCE PARKINGOWE ZA SZLABANEM PRZYPISANELOKALIZACJAMieszkanie położone przy popularnej ul. Świętokrzys...

  • Zaspa | 4 niezależne pokoje | 2 łazienki | balkon
    1 / 12
    Zaspa | 4 niezależne pokoje | 2 łazienki | balkon

    Gdańsk

    • 1 349 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 18 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 5A w Gdańsku, w budynku z 2016 roku, położone na II piętrze. Lokal jest zadbany, odświeżony i gotowy do dalszego użytkowan...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska
    1 / 11
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | MOŻLIWE 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SŁONECZNY SALON | CHYLONIA | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m...

  • Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.

    Gdynia

    • 77 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Opis oferty W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób s...

  • Przytulne 3 pokoje w Matarni! Gotowe od zaraz
    1 / 15
    Przytulne 3 pokoje w Matarni! Gotowe od zaraz

    Gdańsk

    • 775 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m² (plus dodatkowa przestrzeń w skosach). Poniżej link do prezentacji: [url] Lokal znajduje się na 4. piętrze w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Chłopska
    1 / 14
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Chłopska

    Gdańsk

    • 678 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje po remoncie | balkon | blisko morza | Przymorze  Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic...

  • Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk
    1 / 5
    Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk

    Gdańsk

    • 435 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament z ogródkiem i widokiem na rzekę - 15 min spacerem do Starego Miasta Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m², położony na parterze kameralnego budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Kartuska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Kartuska

    • 839 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m², położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (Morena/Zabornia), dewelopera Euro Styl....

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się:- Salon- Kuchnia- Łazienka z wanną- Korytarz - SypialniaJasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pom...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 5 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki rynek pierwotny ul. Bysewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Bysewska

    • 835 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJAOsiedle 22 domów dwulokalowych zlokalizowane jest w Gdańsku Kokoszkach przy ulicy Bysewskiej. Razem 44 lokale, na osiedlu Błoga Bysewska. Do obwodnicy trójmiasta dojedzi...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa

    Gdynia

    • 958 640 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupujący nie płaci prowizji!  Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m², usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie.  Mieszkani...