• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Bezczynszowy Apartament 3 Pokoje +Klima + Strych Parking
    Bezczynszowy Apartament 3 Pokoje +Klima + Strych Parking

    Tarnów

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. 0 % Prowizji. Ostatnie Mieszkanie Bezczynszowe Trzypokojowe Dwa miejsca postojowe. Duży Balkon. BEZCZYNSZOWE!!! STAN DEWELOPERSKI. 1 Piętro Ap...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina
    Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 632 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez PCC i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce
    1 / 7
    mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce

    Pyrzyce

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia 80cio metrowe mieszkanie bezczynszowe w domu jednorodzinnym w Pyrzycach z niezależnym wejściem.dwa pokoje (jeden na piętrze) ,kuchnia,łazienka,przedpokój,plus piwnica....

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Preze...

  • Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY
    1 / 15
    Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE trzypokojowe 56,4 m2 (każde mieszkanie posiada indywidualne wejście i wjazd na posesję oraz indywidualną księgę wieczystą). DOM składa się z dwóch - nieza...

  • Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce
    Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce

    Kluczbork

    • 285 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny – wejścia do wszystkich pomieszczeń z korytarza...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4 Metraż: 67,9 m² Piętro: 2/2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność Cena: 999 000 zł (do rozs...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa niższa cena! Mieszkanie 51 m w centrum Skoczowa 330 000 zł Jeśli lubisz kamienice, wysokie pomieszczenia i naturalne światło wpadające przez duże okna, to miejsce jest właśni...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, cieszyć się spokojem i jednocześnie mieć blisko do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na s...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogrodem

    Bielsko-Biała » ul. Wyspiańskiego

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,68 m², położone na 2 piętrze z 2 w kameralnej kamienicy z 1930 roku, wybudowanym z cegły, zlokalizowanym w Bielsku-Białej przy u...

  • Mieszkanie Łagów,
    Mieszkanie Łagów,

    Łagów

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 56,6m2 usytuowane na piętrze niewielkiego budynku...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza

    Warszawa

    • 769 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko jest Energylandia!
    Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko jest Ener...

    Brojce

    • 25 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    25 km. od Kołobrzegu! W miejscowości gminnej budowany jest Park Rozrywki - Energylandia Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie. W mieszkaniu nie płaci się czynszu, jest bezczynszowe, ni...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wojnów, Strachocińska
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wojnów, Strachocińska

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Podpisana rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części W...

  • Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę

    Róg

    • 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!! Sprzedam nieruchomość z osobnym wejściem w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy o pow. ok. 280 m.kw. Pełne prawo własności! Zamienię...

  • Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność. Sprzedam lub zamienię na Warszawę
    Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność....

    Róg

    • 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie. Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!!! Sprzedam mieszkanie w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy w pełnym prawie własnoś...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 750 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe po remoncie w ścisłym centrum | Tarnów, Al. Solidarności 23/2 | 45,5 m Niskie koszty utrzymania. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45,5 m, położone w...

  • Mieszkanie
    1 / 3
    Mieszkanie

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe ,nie płacisz czynszu ,nie martwisz się o podwyżki zaoszczędzisz ok 500-700 zł miesięcznie Twoje opary to opłaty licznikowe gaz ,prąd woda Lokal znajduje...