• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Mieszkanie Kiełczów, Makowa
    Mieszkanie Kiełczów, Makowa

    Kiełczów

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Emilian Janusz [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej,...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 535 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 640 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkania
    Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkan...

    Wołomin

    • 1 199 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, estetykę oraz wysoki standard...

  • Apartament w centrum Miechowa

    Miechów

    • 798 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe- Tarnów- Mościce

    Tarnów » ul. Zarzyckiego

    • 419 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- Tarnów- MościceKomfortowe 2 pokoje+ piwnica ok. 5 m2 + garaż ok.21 m2|- gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu.Budynek z...

  • Mieszkanie bezczynszowe- Tarnów- Mościce

    Tarnów » ul. Zarzyckiego

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- Tarnów- MościceKomfortowe 2 pokoje+ balkon+ piwnica ok. 5 m2 - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu.Budynek z 2005 rok...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna,
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna,

    Wrocław

    • 850 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, komfortowego, trzypokojowego mieszkania z ogrodem oraz miejscem parkingowym na ul. Trawowej we Wrocła...

  • Mieszkanie Bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie Bezczynszowe

    Miradowo

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie bezczynszowe w bloku wysoki parter powierzchnia 50 metròw składa się z pokoju z aneksem kuchennym kotłownia spiżarka łazienka korytarz pokój wiatrołap i duża...

  • Mieszkanie Polkowice Polkowice Dolne ul. Żarska

    Polkowice » ul. Żarska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, BEZCZYNSZOWE Mieszkanie na Parterze w nowym budownictwie! KAWALERKA w nowej CENIE... Dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Lokalizacja: ul. Żarska, PolkowicePowier...

  • Duże mieszkanie 105 m² - bez czynszu.
    1 / 16
    Duże mieszkanie 105 m² - bez czynszu.

    Kętrzyn

    • 539 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W niemal samym centrum Kętrzyna znajduje się wyjątkowy, luksusowy apartament, który łączy przestrzeń, komfort i pełną niezależność kosztową. To propozycja dla osób, które szukają d...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...

  • Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże
    1 / 11
    Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże

    Grabki Duże

    • 315 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m² – Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na 1. piętrze w miejsco...

  • Mieszkanie Strzelno ul. Wiejska

    Strzelno » ul. Wiejska

    • 225 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 poło...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 10
    Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle bezczyn...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • Mieszkanie Pawłów
    1 / 15
    Mieszkanie Pawłów

    Pawłów

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 95,50 m2, zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, w 2-piętrowym domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Pawłowie...

  • Mieszkanie Szczecin Osów
    Mieszkanie Szczecin Osów

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,43 m, położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w...

  • Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze
    1 / 8
    Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze

    Bełchatów

    • 525 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    O inwestycji: Osiedle Królaka to kameralna inwestycja obejmująca 16 bezczynszowych apartamentów z dostępem do prywatnego ogrodu . Całość zlokalizowana na Ludwikowie jako kameralne...