• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Słoneczne bezczynszowe mieszkanie z garażem i działką P-Z
    1 / 12
    Słoneczne bezczynszowe mieszkanie z garażem i działką P-Z

    Połczyn-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na 1 piętrze w domu dwurodzinnym znajdujące się w dobrej lokalizacji w pięknym, uzdrowiskowym Połczynie-Zdroju. Mieszkanie składa się z: - Odd...

  • OFERTA BEZ PROWIZJI! 010MW Chełmiec, bezczynszowe mieszkanie
    1 / 15
    OFERTA BEZ PROWIZJI! 010MW Chełmiec, bezczynszowe mieszkanie

    Chełmiec

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZ PROWIZJI! 010MW Chełmiec, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem! pow. 61m2, 3 pokoje, parter, taras, miejsce postojowe. Cena 2500 zł Przedstawiamy Państwu najnowsza ofert...

  • Mieszkanie Opalenica, 3 Maja
    Mieszkanie Opalenica, 3 Maja

    Opalenica

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położ...

  • Mieszkanie Krosno
    Mieszkanie Krosno

    Krosno

    • 460 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Handlowej w Krośnie (okolice Leroy Merlin). Nieruchomość o powierzchni...

  • Mieszkanie z ogródkiem | bezczynszowe 57 m²

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie Rekowo Górne ul. Osiedlowa

    Rekowo » ul. Osiedlowa

    • 298 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2.Nieruchomość posiada funkcjonalny ukła...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 749 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonuMieszkanie bezczynszowe 95,86 m² z balkonem - Gdynia, ul. KrawieckaNieruchomość z ogromnym potencjałem. Na...

  • Mieszkanie Gniewino ul. Pomorska

    Gniewino » ul. Pomorska

    • 150 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- kameralny budynek - 2 pokoje- oddzielna kuchnia - duży ogród- bezczynszowe LOKALIZACJA:Lokal znajduje się w centrum Gniewina w powie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Chocimska

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Chocimska

    • 239 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - ścisłe centrum miasta- możliwość własnej aranżacji - duża piwnica - nowe instalacje w budynku- odświeżona elewacja -...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Flagowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Flagowa

    • 949 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni aż 97,83m2 położone w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dbałośc...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam,Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy, idealne dla osób szukających miejsca blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z m...

  • Mieszkanie Rumia ul. Skarpowa

    Rumia » ul. Skarpowa

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie bezczynszowe!- ogródek - kominek- przestronne dwupoziomowe mieszkanie - garaż (dodatkowo płatny 50 000 zł.)- duża piwn...

  • Mieszkanie Rumia ul. Władysława Jagiełły

    Rumia » ul. Władysława Jagiełły

    • 799 999 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,04 m², zlokalizowane w atrakcyjnej i świetni...

  • Mieszkanie Wejherowo rynek pierwotny ul. Orzeszkowej

    Wejherowo » ul. Orzeszkowej

    • 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Budnynki jednorodzinne dwulokalowe (bliźniaki).2 OSTATNIE LOKALE MIESZKALNE: 1A, 2B- bezczynszowe- rynek pierwotny, bez podatku PCC- stan deweloperski- 4 lub aż 5 pokoi (poddasze d...

  • Mieszkanie Sopot ul. Architektów

    Sopot » ul. Architektów

    • 949 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Lokalizacja,- 14 minut spacerem od plaży,- 700 m do SKM, - Piwnica 18,3 m2,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobna kuchnia,-...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Miedzyń ul. Widok

    Bydgoszcz » Miedzyń–Prądy » ul. Widok

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !! Mieszkanie z ogrodem !! Miedzyń !!Atuty:- bezczynszowe! - ogród ok 60 m2!- instalacja fotowoltaiczna!- piwnica 18 m2!- 2 tarasy!- klimatyzacja!- miejsce postojowe zewnętrzne!Cha...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wilczak ul.

    Bydgoszcz » Wilczak-Jary

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE!3 POKOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK!ATUTY:- Mieszkanie w kameralnym budynku!- Nowe instalacje!- Bezczynszowe!- Część wyposażenia w cenie!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzed...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Krawiecka

    Gdynia » Oksywie » ul. Krawiecka

    • 799 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Reda ul.

    Reda

    • 539 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standardMieszkanie o powierzchni 60 m² składa się z: salonu , dużej kuchni, sypialn...

  • Mieszkanie Trąbki Wielkie ul. Pieczarkowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pieczarkowa

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Trąbkach Wielkich, znajdujące się na pierwszym piętrze bliźniaka przy ulicy Pieczarkowej. Nieruchomo...