• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 15
    Mieszkanie bezczynszowe

    Sępólno Krajeńskie

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe (bardzo niski koszt utrzymania) na parterze powierzchnia 52 m2 w Sępólnie Krajeńskim, blisko szkoła, przedszkole, poczta. Mieszkanie zadbane, przyg...

  • Bezczynszowe 81 m² z 2 garażami
    1 / 12
    Bezczynszowe 81 m² z 2 garażami

    Zielona Góra

    • 769 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na parterze kameralnego domu dwulokalowego w cenionej, zielonej części Zielonej Góry – na Osiedlu Pta...

  • Duże i ciepłe mieszkanie 2 pok. 54,9 m2 249 tys.!
    1 / 13
    Duże i ciepłe mieszkanie 2 pok. 54,9 m2 249 tys.!

    Rzecko

    • 249 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest przytulne, duże i ciepłe mieszkanie dwu pokojowe, bezczynszowe w miejscowości Rzecko , 7 km od Choszczna o powierzchni użytkowej 54,90 m2 w którego skład pona...

  • Mieszkanie na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe

    Słońsk

    • 299 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 1. piętrze przy ul. Winnej w Słońsku. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą. Zosta...

  • Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS
    1 / 5
    Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie w bliźniaku – Opole, Winowska Cena 899 000 zł OFERTA PRYWATNA , BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 8...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu komfortowe, świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie bezczynszowe, usytuowane w kamienicy na I piętrze, Jasło ul. Dworcowa. Mieszkanie o powierzchni szaco...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie bezczynszowe w domku.
    1 / 13
    Mieszkanie bezczynszowe w domku.

    Szczecinek

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Akacjowej, stanowiące całą górę domu. Budynek jest ocieplony, posiada całkowicie wymieniony dach, a w 2021...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Myszkowska
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Myszkowska

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agata Sobczak Nr Licencji PFRN 29631 tel. [tel] TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza
    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Fabryczna, Leśnica ul. Lutyńska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Lutyńska

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam na sprzedaż przestronne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem oraz ogromnym garażem położone przy ul. Lutyńskiej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla ro...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2! bezczynszowe
    1 / 8
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2! bezczynszowe

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego, doskonała lokalizacja z bliskością do centrum oraz pełnej infrastruktury. Powierzchnia: 48,08 m² Cena: 230 000 z...

  • Mieszkanie w domu z ogródkiem, garażem.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 2 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Śniadeckich
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Centrum, Śniadeckich

    Kielce

    • 2 250 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckic...

  • Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 6
    Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    To mieszkanie już od pierwszego kroku daje poczucie przestrzeni i wygody. Położone na parterze zadbanego budynku z 2003 roku, wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem, w którym ka...

  • Zgorzelec Mieszkanie 4 pok- bezczynszowe BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 9
    Zgorzelec Mieszkanie 4 pok- bezczynszowe BEZ POŚREDNIKÓW

    Zgorzelec

    • 470 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zgorzelec – Mieszkanie 4 – pokojowe. BEZ POŚREDNIKÓW. Ujazd ul. Reymonta – przy przystanku komunikacji miejskiej, blisko sklepy, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia. Mieszkanie w...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 53 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...