• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Sprzedam udziały w mieszkaniu
    1 / 2

    Nowe

    Sprzedam udziały w mieszkaniu

    Kęty

    • 89 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 3 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry Sprzedam 2/3 udziałów w mieszkaniu w Ketach .Os 700 lecia Mieszkanie jest do remontu. Posiada piwnice i dużą loggię. Pokój z aneksem kuchennym plus pokój, z obu poko...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Środa Śląska » ul. Kościuszki

    • 330 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż – mieszkanie bezczynszowe | Środa Śląska | 44 m² | 330 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 44 m², Środa Śląska – zaledw...

  • Najlepsze mieszkanie na rekreacyjne siedlisko

    Krobielewko

    • 320 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe, położone we wsi nad Wartą. Można je świetnie wykorzystać na wiosenno-letni pobyt, zamiast weekendowego domku, gdyż jes...

  • Dzień otwarty 22 maja
    1 / 15
    Dzień otwarty 22 maja

    Wadowice

    • 2 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, wygodne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | parter | bezczynszowe | spokojna okolica blisko Wadowic. Do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe mieszkanie po generalny...

  • Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów
    Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów

    Kalsk

    • 385 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,60 m, położone na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie, które oferuje więcej: Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Częstochowa Raków
    1 / 12
    Mieszkanie Częstochowa Raków

    Częstochowa

    • 269 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe mieszkanie 56 m² - Raków, Częstochowa Mieszkanie bezczynszowe, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z:...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 215 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE BEZCZYNSOWE, PRZYNALEŻY OGRÓDEK ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna loka...

  • Mieszkanie dwupokojowe, bezczynszowe, garaż z bramą na pilota
    1 / 8
    Mieszkanie dwupokojowe, bezczynszowe, garaż z bramą na pilota

    Polkowice

    • 459 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe bezczynszowe w Polkowicach Dolnych . Możliwość przejęcia wynajmowanego garażu 42m z bramą na pilota. Mieszkanie słoneczne rozkładowe dwupokojo...

  • Mieszkanie Rawicz, Gen. Józefa Hallera
    Mieszkanie Rawicz, Gen. Józefa Hallera

    Rawicz

    • 299 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Hallera w Rawiczu. Nieruchomość z dużym poten...

  • Bezczynszowe mieszkanie Olsztyn Gutkowo ul. Oleńki
    1 / 7
    Bezczynszowe mieszkanie Olsztyn Gutkowo ul. Oleńki

    Olsztyn

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. Oleńki Szukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zaprasza...

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • IDEALNE POD INWESTYCJĘ umeblowane na strzeżonym osiedlu

    Bielsko-Biała

    • 369 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr

Karsko » ul. Mieszka I

    • 329 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe wraz z dodatkową działką w m. Karsko, gmina Nowogródek Pomorski. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku trzy rodzinnym. Lokal składa się...

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnów

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnów

    • 599 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Apartament 84,83 m2 dwupoziomowy.

    Tarnów

    • 542 912 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 399 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZIE...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Warszawska
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Warszawska

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Bartosz Hein tel. [tel] Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem...

  • Villa Piaseczno | 2-poziomowe mieszkanie | ogródki
    1 / 10
    Villa Piaseczno | 2-poziomowe mieszkanie | ogródki

    Piaseczno

    • 1 422 414 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Villa Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania. Odkryj alter...