• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Mieszkanie Rumia ul. Sosnowa

    Rumia » ul. Sosnowa

    • 849 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty nieruchomości: Dwa prywatne ogródki o łącznej powierzchni około 100 m² Mieszkanie na parterze - idealne dla rodziny z dziećmi lub...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszoweŁódź Złotno - Nowe mieszkanie z OGRODEM 55 m²! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100**Szukasz...

  • Mieszkanie Wągrowiec ul. Kościuszki

    Wągrowiec » ul. Kościuszki

    • 245 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !! OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! Mieszkanie 2 pokoje blisko jeziora !!ATUTY:- odrestaurowana kamienica!- okna od południowej strony!- centrum miasta!- duże możliwości aranżacyjn...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• #REZERWACJA# bezczynszowe, 2 poziomy z windą,110m2
    1 / 16
    #REZERWACJA# bezczynszowe, 2 poziomy z windą,110m2

    Biała Podlaska

    • 597 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    #REZERWACJA# Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytko...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 500 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3 pokoje +...

  • Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem
    Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem

    Rumia

    • 1 699 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Stargard, Zwyciężców
    Mieszkanie Stargard, Zwyciężców

    Stargard Szczeciński

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA NIŻSZA cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo . Nowoczesne i kameralne mieszk...

  • Mieszkanie Kostomłoty Pierwsze rynek pierwotny ul.

    Kostomłoty Pierwsze

    • 567 936 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, tylko 7 km od centrum Kielc. Kameralne, nowoczesne osiedle domów...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!

    Tarnów

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To nie jest kolejne ciasne mieszkanie w bloku, lecz przemyślana przestrzeń o powierzchni 83,8 m2 która pozwala oddychać! Sercem tego domu, który mieści się przy ul. Rejtana, są trz...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Komety

    Gdańsk » Osowa » ul. Komety

    • 3 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji . Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w...

  • Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!
    1 / 16
    Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!

    Żegocino

    • 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną b...

  • Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!
    Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!

    Głubczyce

    • 429 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 1/2 domu z odrębną księgą wi...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.
    Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.

    Bolesławiec

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania!  Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddas...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Luzino, Kościelna
    Mieszkanie Luzino, Kościelna

    Luzino

    • 284 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie własnościowe położone w Luzinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Kościelnej, o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w jednopiętrowej k...