• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie 49,58 m² (68 m² całkowitej) z garażem – Karnieszewice, blisko S6, bezczyn...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Osiedle przy Alejach BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali.Lokalizacja: Tarnów, przy Alei TarnowskichPowierzchnia: 65 m2Liczb...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cich...

  • wynajmę mieszkanie 60m2 - bezczynszowe
    1 / 11
    wynajmę mieszkanie 60m2 - bezczynszowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w budynku wolnostojącym o powierzchni 60 m², podwórko z ogródkiem, położone w centrum Mińska Maz. W skład mieszkania wchodzą: - dwa...

  • Mieszkanie Legnica
    1 / 10
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 465 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne Mieszkania z Ogrodami Bobrów (Gm. Miłkowice) Komfort domu w cenie mieszkania tylko 10 min od Legnicy i 18 min od Lubina! Szukasz własnego "M" z ogródkiem, pompą ciepła i...

  • Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc
    1 / 16
    ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc

    Inowrocław

    • 259 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję Państwu bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy w bliskiej odległości centrum Inowrocławia. W mieszkaniu znajdziemy 4 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc ora...

  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • Bezczynszowe 57,80 m2 1 piętro i duży balkon

    Tarnów

    • 502 860 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej...

  • Bezczynszowe parter 48,60m2 plus taras 60 m2

    Tarnów

    • 423 690 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszk...

  • Bezczynszowe 1 piętro 37,50 z balkonem

    Tarnów

    • 341 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Bezczynszowe 1 piętro 47,60 m2 z balkonem

    Tarnów

    • 415 860 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Mieszkanie Nowy Sącz, os. Kochanowskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Nowy Sącz, os. Kochanowskiego

    Nowy Sącz

    • 1 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 2 pok. na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie.Lokal mieszkalny składa się z dwóch p...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Żary

    • 460 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze,w bloku mieszkają tylko cztery rodziny. Do mieszkania przynależy prywatna winda - wyjście do windy oraz tarasik przez kuchnię. Mieszkanie ogrz...

  • Mieszkanie Poznań Smochowice 108 m 4 pokoje.
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań Smochowice 108 m 4 pokoje.

    Poznań

    • 750 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania bardzo ładnie wykończone mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Poznań Smochowice. Mieszkanie wykończone gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie gazowe,...

  • Mieszkanie chełm, Siedlecka
    1 / 14
    Mieszkanie chełm, Siedlecka

    Chełm

    • 185 009 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie z potencjałem na biznes! Parter, ul. Siedlecka - bezczynszowe! Szukasz miejsca, które połączy funkcję mieszkalną z potencjałem na prowadzenie własnego biznesu? Ta oferta...