• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami

    Bartoszyce

    • 419 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania klientów szukających dużej przestrzeni z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Traugutta 22. W pobliżu znaj...

  • NAREW pow. hajnowski Mieszkanie i budynek gosp. Na sprzedaż
    1 / 10
    NAREW pow. hajnowski Mieszkanie i budynek gosp. Na sprzedaż

    Narew

    • 259 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5m² położone na parterze niskiego bloku w Narwi, przy ul. Mickiewicza. Budynek z cegły, dwupiętrowy. Mieszkanie przeszło genera...

  • 2 pokojowe mieszkanie w sercu Kielc Winnicka
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie w sercu Kielc Winnicka

    Kielce

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Winnickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Kieleckiego Centrum Kultury oraz deptaka przy ul...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów

    Szczecin

    • 3 300 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD (m.in. lodówka, piekarnik, płyta...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy KampinoskiejJeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać w grani...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szcz...

  • Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8
    1 / 2
    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8

    Mrozy

    • 999 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Spokojnej 8, w spokojnej, zielonej części Mrozów, w powiecie mińskim. Projekt obejmuje zaledwie czt...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • sprzedam mieszkanie, bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie, bezczynszowe

    Strzałkowo

    • 180 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE / w bloku niskim jedno pietrowym .33m2 , pietro 1 cena 180.000tys. [do malej negocjacji] oferta prywatna .Jeden wlasciciel .Komfortowe po remonci...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !Mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji! Dąbrowa Górnicza Górka Gołonoska ul. Kościelna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,29m2, składa się z dwóch samodzielnych po...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej z widokiem na zieleń. Mieszkanie położone w bloku dwup...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry Śródmieście rynek pierwotny

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Oaza Spokoju i Komfortu Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m² oraz 94,1 m² zlokalizowane w samym centrum Ta...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń ul. Czeladzka

    Sosnowiec » Pogoń » ul. Czeladzka

    • 419 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dużą ilością zieleni. W sąs...

  • Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada

    Wietlin

    • 189 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Wietlin Osada około 15 km od miasta Jarosław Prezentowan...

  • Sprzedam M3 po remoncie Ruda
    1 / 6
    Sprzedam M3 po remoncie Ruda

    Ruda Śląska

    • 269 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Akces Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, obejmu...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Bezczynszowe mieszkanie- Tarnów- 102 m2

    Tarnów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m² zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego.Nieruchomość usytuowana w bardzo dogo...

  • Mieszkanie Lubaczów

    Lubaczów

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m² | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m² , położo...

  • Mieszkanie Lubaczów Lubaczów

    Lubaczów

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m² | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m² , położone...