• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Mieszkanie Lesko
    1 / 6
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 392 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okoli...

  • Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 81 m2...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o powierzchni 43 m2...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Nawigacyjna

    Władysławowo » ul. Nawigacyjna

    • 450 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w po...

  • 4 pokojowe mieszkanie.I piętro, bezp.parking.Bezczynszowe!
    1 / 12
    4 pokojowe mieszkanie.I piętro, bezp.parking.Bezczynszowe!

    Piotrków Trybunalski

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam. Do sprzedania cztery pokojowe mieszkanie na I piętrze w doskonałej lokalizacji: 100 m Kaufland, 300 m urząd miasta. W pobliżu dwa przedszkola, dwie szkoły,sklepy, przystanki...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 6
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 270 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powi...

  • Bezczynszowe 86m2 + Garderoba + Schowek, 1. Piętro

    Konary

    • 259 414 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe Nowe Wnętrze W Kamienicy - 3 Pokoje 86m2 + Garderoba i Komórka Lokatorska - OKAZYJNA CENABudynek, w którym znajduje się tylko pięć mieszkań, gwarantuje prywatność oraz...

  • Blisko Nałęczowa, 3 pokoje z garażem i działką.

    Niezabitów

    • 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC City **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **NIEZABITÓW gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m² zlo...

  • Mieszkanie bezczynszowe, 2-pokojowe 35,5 mkw. Czarna Dolna
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe, 2-pokojowe 35,5 mkw. Czarna Dolna

    Czarna Górna

    • 195 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw., stanowiące odrębną nieruchomość, bezczynszowe, położone na pierwszym piętrze w bloku w Czarnej Dolnej, w gminie Czarna,...

  • Mieszkanie Słotwina

    Słotwina

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51m2, położone w spokojnej części miejscowości Słotwina, zaledwie kilka minut od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 849 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie w Baninie o powierzchni 89,96 m² w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 429 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 77 m2 , Polanica- Zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależn...

  • Mieszkanie Poniec,
    1 / 9
    Mieszkanie Poniec,

    Poniec

    • 210 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta  Szukasz mieszkania z klimatem, dużą przestrzenią i własnym ogró...

  • Dwupokojowe mieszkanie.I piętro. Bezczynszowe!Możliwe raty!
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie.I piętro. Bezczynszowe!Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 245 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Do sprzedania mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na pierwszym piętrze składające się z: - przedpokoju , - Łazienki - salonu + aneks Kuchenny -i dodatkowego pokoju. W p...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania. Świetna lokalizacja.
    1 / 12
    Kawalerka gotowa do zamieszkania. Świetna lokalizacja.

    Piotrków Trybunalski

    • 155 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam Do sprzedania urocza kawalerka w doskonałej lokalizacji: u zbiegu ulic: Łódzkiej, Wojska Polskiego oraz Polnej. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko co jest niezbędne d...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows

    Czchów

    • 480 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchowskie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie składające się z 3 pokoi + 1 małe pomieszczenie, kuchni, łazienki, korytarza...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Invest Home prezentuje na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42.16m2 przy ulicy Kraszewskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem. Je...

  • Zamieszkaj na Osiedlu Gęsia Górka - super okazja

    Sokołowice

    • 539 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    *Osiedle Gęsia Górka II*Inwestycja znajduje się około 3 km na północny-wschód od centrum miasta Oleśnica. Gęsia Górka leży tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Jest to bardzo blisk...