• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym
    1 / 16
    Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ | 0% PROWIZJI | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy? Ta oferta to ide...

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ

    Ostrzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54 m², znajdujące się w spokojnej okolicy, przy ul. Wiejskiej w Ostrzeszowie. Lokal składa się z 3 jasny...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 7
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 poko...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 13
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska

    Ustronie Morskie

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie rem...

  • Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 135 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • mieszkanie dwupokojowe bezczynszowe sprzedam
    1 / 8
    mieszkanie dwupokojowe bezczynszowe sprzedam

    Oława

    • 390 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    witam, sprzedam mieszkanie własnościowe bezczynszowe ,tzn. płaci się tylko podatek roczny około 50zł. oczywiście plus media , w centrum Oławy przy lipowej 14a

  • Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami
    1 / 16
    Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami

    Białystok

    • 460 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe umeblowane mieszkanie w cichej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Blisko tereny zielone i plaża miejska, szkoła podstawowa nr 20, przedszkole, przychodnia, poczta, a...

  • trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy parku

    Wałbrzych

    • 395 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem, położonego w okolicach parku na wałbrzyskim Śródmieściu. Mieszkanie obejmuje całe pierwsze pięt...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, praktycznie niezamieszkałe mieszkanie z 2022 roku, położone w kameralnym szeregu budynków w Lesznie (Gronowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze niezależnego...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż  lokal mieszk...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Oksywie » ul. Dąbka

    • 419 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2  na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu.LOKALIZACJA:Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk Stan...

  • Apartamenty
    1 / 3
    Apartamenty

    Sosnowiec

    • 8 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartamenty HLS no nowoczesny wielorodzinny Apartamentowiec zlokalizowany w centrum miasta nieopodal Urzędu Miasta oraz innych atrakcji tego miasta. Min. Żłobki, kluby fitness, szk...

  • Mieszkanie 79,08 m2 z ogrodem 603 m² w Ostrowi Mazowieckiej
    1 / 16
    Mieszkanie 79,08 m2 z ogrodem 603 m² w Ostrowi Mazowieckiej

    Ostrów Mazowiecka

    • 320 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie na parterze w budynku dwurodzinnym. Atutem mieszkania oprócz klimatu kamienicy jest duża działka 603 m2 i dodatkowy budynek niemieszkalny o kon...

  • MIESZKANIE Z GARAŻEM
    1 / 10
    MIESZKANIE Z GARAŻEM

    Puławy

    • 317 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w miejscowości Boguszówka, gmina Gniewoszów. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 10
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 558 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m² z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sane...