• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Mieszkanie Chełm gm. chełm, Krzywa
    1 / 14
    Mieszkanie Chełm gm. chełm, Krzywa

    Chełm

    • 395 009 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Ząbkowicka

    Strzelin » ul. Ząbkowicka

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż przestronne mieszkanie 95 m² z ogródkiem i wiatą garażową - StrzelinNa sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 95 m², położone w...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • 4-pokojowe mieszkania w Hoczwi, pow. Leski, Bieszczady
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkania w Hoczwi, pow. Leski, Bieszczady

    Hoczew

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 nowoczesne, bezczy​nszowe mieszkania dwupoziomowe, 4-pokojowe z dwoma balkonami oraz dwoma łazienkami, zlokalizowane w miejscowości Hoczew...

  • nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G
    1 / 16
    nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G

    Dąbrowa Górnicza

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miejsc...

  • 3 pokoje bezczynszowe z ogródkiem Sosnowiec Czeladzka
    1 / 15
    3 pokoje bezczynszowe z ogródkiem Sosnowiec Czeladzka

    Sosnowiec

    • 419 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnych z dużą ilością zieleni. W sąsi...

  • Sprzedam mieszkanie bez czynszowe
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie bez czynszowe

    Iłowa

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie 50,3 m² z dużą działką i budynkiem gospodarczym – gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie-Dom Rząska
    1 / 11
    Mieszkanie-Dom Rząska

    Rząska

    • 820 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezczynszowe, z dużym ogródkiem atrakcyjne 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w centrum podkrakowskiej miejscowości; Rząska,w prężnie rozwijającej się gminie Zabierzów. Doskonała lo...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Aleksandra Czekanowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Czekanowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | BEZCZYNSZOWEMIESZKANIE:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybud...

  • Mieszkanie Tarnów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 455 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA, BEZCZYNSZOWY Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powi...

  • Mieszkanie Chełm  gm. Chelm, Oblońska
    1 / 9
    Mieszkanie Chełm gm. Chelm, Oblońska

    Chełm

    • 299 009 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 751 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Promocja do końca marca ! WYJĄTKOWA OKAZJA: Bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w CENIE !! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kos...

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...

  • Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe
    1 / 4
    Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe

    Tarnów

    • 525 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Tarnowie To projekt tworzony z myślą o jakości, harmonii i rosnącej wartości. W inwestycji w której posiadamy mieszkanie do sprzedaży zosta...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 43m na pdwyższonym parterze z ogródkiem na ul. Morgowej w Rzeszowie. W mieszkaniu 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Do mieszkania przynależy garaż i...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    Mieszkanie bezczynszowe

    Tarnów

    • 450 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w centrum Tarnowa przy ul. M.B.Fatimskiej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: -wyodrębniony lokal mieszkalny usytuowany n...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza ul. Graniczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Graniczna

    • 899 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miej...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...