• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania bezczynszowe

(499)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rymań

    • 249 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Andrychów

    • 630 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 84,83 m2 dwupoziomowy.

    Tarnów

    • 542 912 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.
    1 / 7
    Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.

    Grabki Duże

    • 149 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 40m², 3800zł m2 na parterze w kamienicy, bezczynszowe do kapitalnego remontu, obecnie tynki zdjęte, do własnej adaptacji. Do mieszkania przynależy murowana komó...

  • Mieszkanie Tarnów Rzędzin rynek pierwotny

    Tarnów

    • 489 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim standa...

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 480 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dąbrowskiego

    • 827 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m² z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 560 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z OGRÓDKIEM I GARAŻEM ORAZ POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszka...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43,95m2 Olszanka (Kraśniczyn)
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe 43,95m2 Olszanka (Kraśniczyn)

    Olszanka

    • 106 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 43,95m2. Lokal znajduje się w bloku na pierwszym piętrze. Lokal nie wymaga nakładów remontowych. W skład lokalu...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 600 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć d...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 470 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Brzozowa Osiedle – Nowoczesne mieszkania bezczynszowe w Koszycach Małych koło Tarnowa - Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy.Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 380 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Zgierz ul. Łódzka

    Zgierz » ul. Łódzka

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi.Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do...

  • Mieszkanie Pastuchów

    Pastuchów

    • 329 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu s...

  • 1 / 3
    Lublin - Bronowice, Bezczynszowe M2

    Lublin » Bronowice » ul. Skibińska

    • 310 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Lublin - Bronowice, M2, w dobrej cenie Opis mieszkania: - piętro: 1/1- powierzchnia mieszkania: 50m2- ogrzewanie z pieca kaflowego- kuchnia widna- łazienka z WC- zachodnia i wscho...