• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Fieldorfa Emila gen.

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Fieldorfa

    • 7 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2023.07.07 sms Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryny, dwa wejścia, W-wa/Praga PŁD/Gocław. Stan deweloperski do wykończenia i aranżacji. Ciąg handlwo - usługowy, parki...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 290 € cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa jako samodzielny moduł w biurowcu kl. B+ na warszawskiej Woli/Mirów. Biurowiec położony w doskonałej lokalizacji (500 metrów od Ronda ONZ). D...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 15 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszkalny przystosowany do prowadzenia działalności biurowej w centrum Warszawy w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Doskonała lokalizacja, kameralna uliczka, pełna infrastruktura....

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Senatorska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Senatorska

    • 18 080 € cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 80 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia handlowo - usługowa z witrynami w budynku A+ (ochrona, monitoring, internet, room service itp) w doskonałej lokalizacji, centrum Warszawy Doskonała lokalizacja, met...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów ul. Powsińska

    Warszawa » Wilanów » ul. Powsińska

    • 7 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - usługowa w budynku Kl. B+ /Wilanów. Oferowana powierzchnia podzielona lekką konstrukcją na kilka pomieszczeń biurowych z wykładziną na podłodze. Recepcja...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 402 € cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy w kamienicy na 4 piętrze pow. 26,77m. Budynek w ścisłym centrum Warszawy. Czynsz najmu 26,77 x 15 + 10,00 x 3 (użytkowanie części wspólnych) = 431,55 Euro netto....

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Waszyngtona Jerzego...

    Warszawa » Praga-Południe » al. Waszyngtona

    • 9 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryna na Saskiej Kępie. Prestiżowa lokalizacja bardzo blisko centrum miasta. Spokojna i zielona okolica. Lokal użytkowy w nowoczesnym...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 9 600 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pow. biurowa W-wa/Wola/Czyste. Budynek z ochroną i monitoringiem. Dostępna ogółem pow. ca 3000m. Minimalny moduł ca 240 Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w Wilanowie/Wysokim. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Ofertę stanowi: Powierzchnia ca 65m - 2 pokoje; - trzec...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grenadierów

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grenadierów

    • 6 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny, narożny, parter, witryna, W-wa/Grochów. Okolica z pełną infrastrukturą miejską. W sąsiedztwie handel, usługi, placówki medyczne i oświatowe. Ponad...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Choszczówka ul. Obrębowa

    Warszawa » Białołęka » ul. Obrębowa

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Choszczówce. Ofertę stanowi część budynku jednorodzinnego w widnym przyziemiu. Kilka pomieszczeń do adaptacji i aranżacji przez...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 2 333 € cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na 5 piętrze pow. 155,55 m w kamienicy. Budynek w ścisłym centrum Warszawy, stanowiący samodzielny moduł do własnej aranżacji. Czynsz najmu 155,55 x 15 + 30,00 x...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Jana Pawła II Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 7 890 € cena
    • 563 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Śródmieściu W-wy. Budynek mieszkalno-biurowy kl. A. Sąsiedztwo CH Arkadia, b. dobre połączenia komunikacyjne oraz pełna infrastruktura miejska...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 36 872 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa w centrum Warszawy w kompleksie handlowo - usługowo - biurowym. W skład tego stojącego w centrum stolicy kompleksu wchodzi zawierający trzy kondygnacje budyne...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 128 € cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny biurowiec klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum W-wy. Biurowiec zapewnia komfortowe warunki pracy, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek wyposażony je...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Foksal

    Warszawa » Śródmieście » ul. Foksal

    • 10 880 € cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa, III piętro z windą w odrestaurowanej kamienicy biurowej w ścisłym centrum W-wy/Trakt Królewski. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne restaurac...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 218 € cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy - pokój ( bez okna) w kamienicy na parterze. Budynek biurowy w ścisłym centrum Warszawy. Czynsz najmu 16,77 x 13 + 5,00 x 3 (użytkowanie części wspólnych) = 266,5...

  • Lokal handlowo - usługowy w Centrum
    Lokal handlowo - usługowy w Centrum

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży w centrum Warszawy, al Jana Pawła II, lokal na 1p. w pawilonach usługowo- handlowych, na 1piętrze w pasażu pawilonów, duże natężenie ruchu pieszego, Cena 450 000 PLN C...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 16
    Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Raszyn ul. Raszyńska

    Raszyn » ul. Raszyńska

    • 7 500 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Raszynie/Rogalinie. Spokojna, zielona okolica z zabudową jednorodzinną oraz usługami. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne, jeziorko, basen, sk...

  • Lokal Janki ul. -----------------------------

    Janki » ul. Słowackiego

    • 126 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn wysokiego składowania o powierzchni 9000m2 z możliwością rozbudowy w perspektywie kilku miesięcy do 17000m2. Dane techniczne magazynu: - wysokość w świetle 10 m - wytrzy...

  • Lokal Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Warszawska

    • 4 000 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal handlowo usługowy. Powierzchnia handlowa NA PARTERZE 170.00 m2, powierzchnia magazynowa 30.00 m2. Obecnie w tym lokalu znajduje się sklep A NA GÓRZE MIESZKANIE. Jest możliw...

  • Lokal Jawczyce

    Jawczyce

    • 21 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 700m2 zlokalizowany w bdb komunikacji w bliskiej odległości od trasy S8. Magazyn jest 7m wysoki, posiada dwie bramy wjazdowe 4,30m. Dodatkowo w obiekcie zosta...

  • 1 / 2
    Lokal Mory

    Mory

    • 9 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogrzewany magazyn o powierzchni 450m2 zlokalizowany w sąsiedztwie nowo wybudowanej trasy S8. Magazyn ma wysokość od 380mm do 450mm i posiada wydzieloną część biurowo socjalną. 1 br...

  • Lokal Konstancin-Jeziorna Chylice ul. Długa

    Konstancin-Jeziorna » ul. Długa

    • 8 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia usługowo-biurowa w Konstancinie Jeziorna/Chylice. Nieruchomość położona w zielonej, spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym. W pobliżu szkoła, handel,...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Lokal Sękocin Nowy

    Sękocin Nowy

    • 6 500 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal usługowy, parter, witryna w Sękocinie. Teren zamknięty, monitoring, wyłożony kostką, parking z możliwością postawienia reklamy zewnętrznej. Oferowana powierz...

  • 1 / 3
    Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 100 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2/ 80m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę . Cena naj...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Bielawa Parcele

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 990 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lub wynajmu!!! Piękna rezydencja z monitoringiem, alarmem z dobrym dojazdem do Warszawy. Dopuszczalny wynajem na cele komercyjne (biuro, spa, przedszkole itp)....

  • Lokal Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ DO ZAKUPU POŁOŻONA PRZY GRANICY WARSZAWY Z PIASECZNEM NIEOPODAL LASU KABACKIEGO. Przedmiotem sprzedaży jest własność gruntu - dużej działki budowlanej o p...

  • Lokal Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Bielawa Parcele

    Konstancin-Jeziorna

    • 29 900 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Janki

    Janki

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo-usługowy, parter, witryna w Jankach. Ofertę stanowi wydzielona powierzchnia (3 pomieszczenia 40 i 2x20m) w pawilonie. Dobry punkt na drobny handel, us...

  • Lokal Macierzysz Piotrkówek Duży ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 44 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowo-produkcyjna na obrzeżach Warszawy w kierunku zachodnim (Ożarów - Maz./Macierzysz. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wypos...

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Konstancin Konstancin, Jeziorna Fabryczna ul. Mirkowska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Mirkowska

    • 29 330 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM-REZYDENCJA położony w najlepszej części Konstancina. Projektowany przez wybitnego architekta, wykończony w wysokim standardzie, z najlepszej jakości materiałów....

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Kobyłka ul. Marecka

    Kobyłka » ul. Marecka

    • 6 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu samodzielny moduł biurowo0ysługowy w obiekcie usługowo - biurowo- magazynowym Kobyłce. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej w...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500 m. Obiekt ma betonową posadzkę oraz płaską topografię terenu. Hala jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. D...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 15 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter + piętro z przeznaczeniem pod produkcję, magazyny usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Na parterze duża hala, pomieszczenia socjalne, t...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....