• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Warszawą

(74)
  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 8 500 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA NA MAGAZYN !! Hala magazynowa o powierzchni 310 m,na zamkniętym terenie. Wymiary: - szerokość ponad 11m , - wysokość 3.30 . Powierzchnia magazynowa bez ograniczeń...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 15 584 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - WARSZTAT + BIURO. Powierzchnia 540 m2. Magazyn / warsztat 470 m2 ,część biurowa 70m2. Wysokość magazynu 5,6-7 m, bramy wjazdowe 4 sztuki o wymiarach szer. 3,5m x...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 15 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter + piętro z przeznaczeniem pod produkcję, magazyny usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Na parterze duża hala, pomieszczenia socjalne, t...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 519 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 400 metrów. Powierzchnia hali produkcyjnej to ponad 400 m2 - lakiernia z dolnym wyciągiem i nagrzewnicą -suszarnia - pomieszczenie biurowe - kuchnia i...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 15 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - usługowa około 450 metrów. Powierzchnia pod usługi, magazynowe lub inne. Strefa sucha i mokra . Oświetlenie . Pomieszczenia świetnie wyizolowane...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenia przeznaczone pod handel ,usługi ,magazyn ,biura ,produkcja nie uciążliwa. Powierzchnia od 100 do 1000m2 na obiekcie. Wygodny wjazd szeroka brama 8m dla Ti...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Piaseczno ul. Albatrosów

    Piaseczno » ul. Albatrosów

    • 4 200 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 167 m², wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m²), położony przy ul. Albatrosów w...

  • Lokal Piaseczno ul. Albatrosów

    Piaseczno » ul. Albatrosów

    • 850 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 167,9 m², wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m²), położony przy ul. Albatrosów w Pia...

  • Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 948 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, Sąd R...

  • Lokal użytkowy Piastów, Warszawska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piastów, Warszawska

    Piastów

    • 520 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek autob...

  • Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków
    1 / 17
    Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków

    Pruszków

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 9
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 7 760 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący budynek w Piasecznie o powierzchni całkowitej 1 378 m2, powierzchnia użytkowa ok. 1 170 m2 - parter, 1 piętro, poddasze-2 piętro po ok. 390 m2. Działka o powierzchni...

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 14 877 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania obiekt warsztatowy o powierzchni użytkowej 121 metrów kwadratowych, na działce o powierzchni 4024metry kwadratowe, z...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 960 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL Do Wykończenia (Stan Deweloperski) - Centrum Piaseczna Idealny Na Klinikę, Przychodnię Medyczną, Gabinety. Centrum Medyczne, Club Fitness Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu w...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 220 m.kw. Hala o pow.60m2. Hala o pow.100m2. - 2 pokoje socjalne. Doskonale nadaje się na magazyn lub działal...