• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Warszawą

(74)
  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500 m. Obiekt ma betonową posadzkę oraz płaską topografię terenu. Hala jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. D...

  • Lokal Kobyłka ul. Marecka

    Kobyłka » ul. Marecka

    • 6 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu samodzielny moduł biurowo0ysługowy w obiekcie usługowo - biurowo- magazynowym Kobyłce. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej w...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo w miejscowości Sulejówek. Hala magazynowa o powierzchni 500m2, w konstrukcji stalowej z płyty warstwowej. Wymiary: szer.17m dług.24/36m wys.6,5 m. Brama wjaz...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala - Magazyn o powierzchni 267m2. - wymiary 30x9m - brama wjazdowa 3,4m szer. 3,3m wys. - własny monitoring z dostępem przez aplikację - alarm Satel ze stałym dozorem S...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 5 900 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa w miejscowości Sulejówek. Duża, wysoka hala magazynowa, Pomieszczenie biurowe 20 m . Teren ogrodzony z placem manewrowym, przystosowany do ruchu samocho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. usługowo-handlowa na parterze z witryną w Ząbkach. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radz...

  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 300 m.kw. Przestronna hala z możliwością oddzielenia mniejszych części (biuro, oddzielona część magazynowa). Oddziel...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo
    1 / 5
    Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo

    Ząbki

    • 3 400 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni 800m2 dwupiętrowy działka 800m2 lokal na 1 p. ok 300m2 z tarasami lokal 2 piętro z pokojami gościnnymi z łazienkami dwuosobowe i większe -5, ho...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 11 500 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dwie hale magazynowo- produkcyjne z zapleczem biurowym ,sanitarnym . Hala 1 - Łączna powierzchnia 410m2, długość 37m szerokości 11.2m ,wysokość 3.75m. Powierzchni...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • 1 / 2
    Nowy lokal usługowy Piastów

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY LOKAL USŁUGOWY 97 M2 - ŚWIETNA LOKALIZACJA Uniwersalny lokal użytkowy o powierzchni 97 m2. Może być wykorzystany jako USŁUGOWY, HANDLOWY lub BIURO. Lokal na parterze, dostę...

  • Lokal usługowo-biurowy w bardzo dobrej lokalizacji

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal położony w Pruszkowie o powierzchni 320 m2, w tym: część usługowa o pow. 80 m2 i wys. 3,5 m i o pow. 40 m2 część biurowo - socjalna (4 pomieszczenia), łazienka z prysznicem i...

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...