• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Warszawa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Lokal Warszawa Ochota, Ochota ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Chałubińskiego

    • 5 635 € cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 20 430 € cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 10 211 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.127,64 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 26 865 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. handlowo-usługowa w Centrum W-wy na gastronomię. Lokalizacja: Bliskość licznych budynków biurowych oraz ścisłe Centrum Warszawy sprawia, że jest to jedno z ba...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola

    Warszawa

    • 5 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż pow.biurowej 600m2 rejon Al.Solidarności i ul.Okopowej.Całe piętro budynku,jedno wejście,winda,wszystkie media. Numer oferty: I/102/LU/2008

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 10 854 € cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 5 745 € cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.522,32m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 6 042 € cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.549,33 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 895 € cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 196,50m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 9 612 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.801 m2na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Opaczewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 m, położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Rydygiera 6 w Warszawie . Obecnie wykorzystywany jako biuro, idealnie sprawd...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 33 090 € cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Grabów ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 2 090 € cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Ursynowie. Ofertę stanowi powierzchnia biurowa na I piętrze podzielona na kilka pomieszczeń biurowych. Dostęp do pomieszczeń socjalnych na kon...

  • Lokal Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 10 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Prestige zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w sercu miasta. Lokalizacja w Śródmieściu zapewnia dos...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Ujazdów ul. Belwederska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Belwederska

    • 7 200 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal mieszkalny, rozkładowy, jasny w śródmieściu/Ujazdów W-wy. Idealne na kancelarię prawną rachunkowa, notarialną, biuro, siedzibę firmy lub gabinety medyczne. B...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 12 500 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu budynek (1/2 bliźniaka) na cele mieszkalne albo komercyjne (biuro) w W-wie na Mokotowie/Sadybie. Bardzo dobra okolica w sąsiedztwie niska zabudowa mieszkalna w dużej...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 26 250 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze z witryną od ulicy w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Dogodny dojazd, możliwość swobodnego parkowania klientów przed lokale...

  • dólares americano billetes falsos indetectable para venta Whatsap...

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Somos los productores y proveedores más importantes de billetes de primera calidad para la venta. Nuestro objetivo principal es producir y vender falsificaciones de la más alta cal...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Sielce ul. Czerska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerska

    • 932 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa, poziom -1, winda towarowa, Mokotów/Sielce. Pomieszczenia magazynowe: 1. Wysokość 2,75m, winda towarowo-osobowa. Lokal w dobrym stanie....

  • Lokal Warszawa ul. al. Wilanowska

    Warszawa » ul. Wilanowska

    • 1 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia jeden samodzielny poziom w domu jednorodzinnym polożony na najniższej kondygnacji - tzw. przyziemie z oknami. W stanie obecnym może być wykorzystany na skład, magazyn,...