• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Warszawa

(282)
  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 1 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie przy ulice Bażanciej, w dzielnice Ursynów, nr ewidencyjny 23/1 wraz z udziałem drodze wewnętrznej dz. ew. nr 23/4. Warunki zabudo...

  • Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek
    1 / 7
    Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek

    Warszawa

    • 12 652 990 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dziesięć minut od plaż Morza Tyrreńskiego, na południu Włoch, niedaleko od stanowiska archeologicznego Paestum i Parku Narodowego Cilento, na sprzedaż piękna farma, z noclegiem tur...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł
    1 / 4
    DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł

    Warszawa

    • 175 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną 2200 m2 w centrum uroczej i spokojnej wsi 21-146 Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działka równa w kształcie pr...

  • 3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł
    1 / 4
    3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł

    Warszawa

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam : Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Dział...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sptzedam Działkę RODO
    1 / 16
    Sptzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Działkę RODO Na Mokotowie Ul. Piaseczyńska 36 Pod Skarpą Działka 420 m2nowe ogrodzenia z przodu i po bokach z tyłu mocna siatka domek murowany po obrysie 16,30m2 w środk...

  • Białołęka 1000m2 działka budowlana ul. Białoęcka

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Białołęka 1000m2 , ul.Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Białołęka ul. Białołęcka 1000m2 działka Budowlana

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 090 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana działka Białołęka 1000m2 , ul. Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Działka RODO 300m
    1 / 13
    Działka RODO 300m

    Warszawa

    • 139 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka 300m w Warszawie ul. Janowiecka 20 !! na działce domek piętrowy wyposażony w aneks kuchenny,sypialnię,salon pełne media ; gas,prąd,szambo,cena do uzgodnienia !!

  • Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce
    Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce

    Warszawa

    • 123 456 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie poszukiwania do zakupu działki rolnej i/lub budowlanej Szukamy działki rolnej lub budowlanej. Poszukujemy terenu na terenie całej Polski. Wymagania: 1. Lokalizacja:...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Sprzedam 5 dzialek
    1 / 3
    Sprzedam 5 dzialek

    Warszawa

    • 11 326 000 zł cena
    • 11 326 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m;w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.

  • SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo
    SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doświadczenie i wiedza, której wielu zaufało. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do rozmowy : tel: [tel] lub [tel]. ul. Walecznych 68 (...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 1 057 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną umiejscowioną w Wawrze przy ul: Kwitnącej Akacji o powierzchni 3987m2. Działka w formie prostokąta o boku 80m przy asfaltowej ulicy, media w drodze. Możl...

  • Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna, kształtna, duża działka w warszawskiej Radości, położona w otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych. Na tych terenach nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ale właści...