• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Tanie działki Warszawa

(4)
  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Prywatne jeziora z działką - TANIO ! Okazja
    1 / 6
    Prywatne jeziora z działką - TANIO ! Okazja

    Warszawa

    • 49 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    2 działki z własnym kawałkiem jeziora / wody stojące . Na działce nr. 2 jest dodatkowo wyspa ok. 250 m2. Dobry dojazd . Lokalizacja : 1/ okolice Wyszogrodu / woj. mazowieckie / ob...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka pod usługi i zabudowę mieszkaniową!

    Reguły

    • 1 010 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 2000m2 zlokalizowaną Regułach w Gminie Michałowice.Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 2U/M. Przeznaczen...

  • Działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 6
    Działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 6 729 100 zł cena
    • 9 613 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9613 m², położona w Ładach koło Raszyna. Idealna zarówno pod zabudowę jednorodz...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 3 590 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 795 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PPIG z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod budownictwo wielorodzinne lub usługowe Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję bud...

  • Działka 1000m2 Kazuń-Bielany z MPZP

    Kazuń-Bielany

    • 290 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna Działka w Kazuniu-BielanachZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki o powierzchni 1000 m², zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kazuń-Bielany. To idealne...

  • 1 / 4
    Blisko Podkowy Leśnej - ŻÓŁWIN Łąkowa WKD 1.8km!

    Żółwin

    • 495 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną wśród nowoczesnych domów przy spokojnej ulicy Łąkowej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury, a jednocześnie...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...

  • Działka inwestycyjna usługowa Józefów 801 trasa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna usługowa Józefów 801 trasa

    Józefów

    • 1 807 672 zł cena
    • 2 294 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OPIS Do sprzedania działka o powierzchni 2294 m2 o wymiarach: szerokość 37 x głębokość 65 m. Dla działki wydane są warunkami zabudowy na budowę budynku usługowego (usługi medyczne)...

  • Działka w warunkami zabudowy
    1 / 2
    Działka w warunkami zabudowy

    Józefów

    • 760 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 1 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 560 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Józefowa w okolicy ul. Bema. Działka narożna, idealna pod zabudowę jednorodzinną, co...

  • Narożna działka budowlana dla inwestora
    1 / 4
    Narożna działka budowlana dla inwestora

    Józefów

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 506 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka narożna o powierzchni 4506 m², położona w wyjątkowej lokalizacji przy ulicy Nadwiślańskiej. Działka o kształcie trapezu, idealnie nadaje się pod zabu...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno - leśną 1,4 ha koło Radzymina, w pięknej , cichej okolicy. Niestety dojazd tylko drogą utwardzoną przez las. 1km do autobus 705 do Warszawy/ przystanek blisk...

  • 1 / 4
    Blisko Podkowy Leśnej - ŻÓŁWIN Łąkowa WKD 1.8km!

    Żółwin

    • 495 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 2000m 2 Musuły Okazja !!

    Musuły

    • 300 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2000m2 w miejscowości Musuły.Wymiary działki; 34x60Media; prąd przy działce, woda, gaz do dociągnięcia z ulicy około 170mDroga prywatna, do ceny należy doliczyć 20-30 tyś n...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...