• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Warszawa

(18)
  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...

  • Działka rekreacyjna ROD Mazowsze
    1 / 7
    Działka rekreacyjna ROD Mazowsze

    Warszawa

    • 75 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na Warszawskich Siekierkach. Do dokończenia według własnych upodobań. Na działce znajduje się domek Holenderski 3*7 metrów z tarasem całkowicie zadaszo...

  • Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie
    1 / 13
    Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie Oferuję działkę ROD z nowo wybudowanym, dwupoziomowym domkiem, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnica Wawer, przy Trakcie...

  • Działka ROD Mokotów Centrum
    1 / 15
    Działka ROD Mokotów Centrum

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawa do działki ROD – Mokotów / Metro Racławicka Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 320 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – w samym sercu Mokotowa, zaledwie 2 min...

  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka RODO 300m
    1 / 13
    Działka RODO 300m

    Warszawa

    • 139 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka 300m w Warszawie ul. Janowiecka 20 !! na działce domek piętrowy wyposażony w aneks kuchenny,sypialnię,salon pełne media ; gas,prąd,szambo,cena do uzgodnienia !!

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze
    1 / 7
    Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do dzierżawy ROD Rodzinny Ogród Działkowy im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie przy ul. Wolińska 20P. Na działce znajduje się mały domek. Domek posiada prąd rozlicz...

  • Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa
    1 / 13
    Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa

    Warszawa

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania działki położonej przy ul. Paluch 1 w Warszawie na terenie ogródków działkowych RADAR. Działka ma powierzchnię 500m² i znajduję się na niej m. in.: - do...

  • Na sprzedaż: "ROD ZORZA" Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Wa...

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję działkę ROD z nowo wybudowanym, dwupoziomowym domkiem, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnica Wawer, przy Trakcie Lubelskim 60. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 300...

  • 1 / 4
    Działka ROD 300 m2 Warszawa Kawęczyn

    Warszawa

    • 43 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Działka 300 m2 na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Warszawa Kawęczyn. Na działce altana, prąd, woda, drzewa i krzewy owocowe.

  • Sprzedam działkę ROD Dom Słowa Polskiego, pow.300m2

    Warszawa

    • 59 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, na sprzedaż wystawiam ogródek działkowy, znajdujący się w ROD Dom Słowa Polskiego. Działka znajduje się w Warszawie przy ulicy Chełmżyńskiej 269. Dane techniczne:...

  • 1 / 2
    Działka ROD Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię odpłatnie prawo do użytkowania działki w ROD Żerżeń, Warszawa Wawer ul. Borowiecka. Działka otoczona jest dużymi iglakami, co zapewnia cień i prywatność. Środek porośnięty...

  • Sprzedam działkę ROD Zwarynek - Warszawa Janowiecka

    Warszawa

    • 50 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD ZWARYNEK, przy ul. Janowieckiej 14, Elsnerów, Warszawa. Działka o powierzchni 300m2 z drewnianym domkiem z altaną - 30m2. Domek składa...

  • 1 / 4
    Działka ROD | Warszawa-Bemowo | 400m2

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD „Koło III” o powierzchni 400m2 (ul. Dywizjonu 303 4, Warszawa - PZD Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy im. Aleksandry Piłsudskiej w Warszawie)...

  • Prywatne jeziora z działką - TANIO ! Okazja
    1 / 6
    Prywatne jeziora z działką - TANIO ! Okazja

    Warszawa

    • 49 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    2 działki z własnym kawałkiem jeziora / wody stojące . Na działce nr. 2 jest dodatkowo wyspa ok. 250 m2. Dobry dojazd . Lokalizacja : 1/ okolice Wyszogrodu / woj. mazowieckie / ob...

  • Ogródek działkowy ROD Arkadia Warszawa Mokotów z jacuzzi

    Warszawa

    • 50 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy, Rodzinne Ogródki Działkowe Arkadia w centrum Mokotowa przy skrzyżowaniu ulic Idzikowskiego oraz Piaseczyńska. Powierzchnia ogródka to 400m2. W ogród...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Przytulny domek letniskowy na działce ROD - Warszawa - Góra Kalwa...

    Góra Kalwaria

    • 95 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD z w pełni wyposażonym domkiem letniskowym. Działka o powierzchni 300m2 – położona na terenie ROD Malinka w Górze Kalwarii ok. 30 kilometrów od...

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Działka rekreacyjna na terenie ROD Elektron w Szczakach

    Szczaki

    • 53 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Z żalem odstąpię prawo do działki rekreacyjnej na terenie ROD Elektron w Szczakach, z suchym domkiem (dwa pokoiki), z przybudówką kuchenną, drugą narzędziową oraz toa...

  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...

  • Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza
    1 / 5
    Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza

    Zagórze

    • 199 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną./ rekreacyjna 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy Działka graniczy z małą rzeką (strumyk) Żązą na długości 55m działka nr 67/1 ul.Sarnia/Kawki Zagórze ter...

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 72 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej
    1 / 4
    Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną – 300 m² – ROD Bankowiec, Wola Mrokowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m², położona w ROD Bankowiec przy ul. Ogrodowej 7 w Woli Mr...

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Działka Rod Wołomin Uroczysko
    1 / 3
    Działka Rod Wołomin Uroczysko

    Wołomin

    • 47 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam piękną działke na terenie ROD Uroczysko Wołomin o powierzchni 280m.- gotowa do wypoczynku. Na działce znajduje się: - domek – idealny do wypoczynku ( kuchnia, pokó...

  • 1 / 2
    Okolice Grodziska Maz 1600m2 od mkwadrat.eu

    Musuły

    • 545 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna na terenach zalesionych o powierzchni 1601m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły k/Grodziska Mazowieckiego.Kształt prostokąta o wymiarach 50 x 32,02. Media - pr...

  • Działka Władysławów Żabia Wola 2000m
    1 / 5
    Działka Władysławów Żabia Wola 2000m

    Siestrzeń

    • 480 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż piękna działka częściowo zalesiona 2000m przy głównej drodze Władysławów gm. Żabia Wola ul. Ku Rzece Prawo do zabudowy Media w granicy działki przy drodze: woda, gaz, p...

  • Wynajmę działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Wynajmę działkę rekreacyjną

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wydzierżawię działkę rekreacyjną (częściowo zalesioną) w Jachrance. Domek drewniany ok 30 mkw na 1 poziomie plus antresola. Osobny pokój z łóżkiem i szafą. Łazienka z prysznicem i...

  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna
    Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna

    Kuleszówka

    • 50 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w ROD w Kuleszowce ok. 20 km od Warszawy w pobliżu Piaseczna. z altaną w postaci domu drewnianego, a w nim trzy pomieszczenia mieszkalne, w jednym kuchnia. Wnętrze altany...

  • BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY
    1 / 3
    BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY

    Sulejówek

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bezpośrednio sprzedam kameralną zadbaną działkę wypoczynkową o powierzchni 120m Sulejówek Urokliwy zielony zakątek na której jest całoroczny ogrzewany domek kontener mieszkalny o...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową
    1 / 3
    Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową

    Jachranka

    • 104 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 4
    Działka rekreacyjna

    Łosie

    • 560 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna we wsi Łosie k/Radzymina. Dom letniskowy na wysokim fundamencie. Garaż i pomieszczenia gospodarcze w parterze. Na piętrze: salon z kominkiem i kuchnią, 2 sypial...

  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Działka o pow. 25 000 m² pod zabudowę i rekreację.

    Kuligów

    • 1 050 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na pograniczu Popielarzy i Kuligowa o łącznej powierzchni około 25 000 m², z możliwością podziału i zabudowy na podstawie miejscowego planu...

  • Działka 1010m z domkiem 40m2 Arciechów Załubice, Narew, Bug
    1 / 11
    Działka 1010m z domkiem 40m2 Arciechów Załubice, Narew, Bug

    Arciechów

    • 290 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka -tereny mieszkaniowe powierzchnia 1010m2 z domkiem holenderskim 40m2 , posesji ogrodzona, doga dojazdowa publiczna, 200m do Jeziora Zegrzyńskiego. Domek składa...

  • Działka rekreacyjna rod
    Działka rekreacyjna rod

    Ząbki

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Rod 300 metrów kwadratowych powierzchni ziemi plus Altanka Ogród kaczeniec działka rekreacyjna.

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - ul Lipowa Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od...