• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczaki

(1)
  • Działka rekreacyjna na terenie ROD Elektron w Szczakach

    Szczaki

    • 53 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Z żalem odstąpię prawo do działki rekreacyjnej na terenie ROD Elektron w Szczakach, z suchym domkiem (dwa pokoiki), z przybudówką kuchenną, drugą narzędziową oraz toa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Głosków

    Głosków

    • 230 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Doskonała działka inwestycyjna LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjn...

  • Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej
    1 / 20
    Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola
    1 / 13
    Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola

    Stefanowo

    • 1 230 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 2 489 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 11 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 130 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kolonia Mrokowska

    • 1 269 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 160 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny  dom,  gotowy do zamieszkania
    Przestronny dom, gotowy do zamieszkania

    Stefanowo

    • 1 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Przepiękny segment w cichej okolicy
    Przepiękny segment w cichej okolicy

    Głosków

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 1000m2 | Super

    Mroków

    • 3 330 000 zł cena
    • 9 225 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Plan zagospodarowania terenu pozwala na podział działki na dz...

  • działki dla zabudowy bliźniaczej

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna oferta dla indywidualnego inwestora .Na działkę o powierzchni 2280 m2 składają się dwie działki ewidencyjne każda z nich ok 1100 m2Szerokość działki od frontu 25...

  • Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2

    Głosków

    • 101 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bez pośrednika Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Aktualnie bez prawa zabudowy. Cena 101.000 pln Cena sprzedaży ważna do końca września Rezerwacja Działka łąki tereny zielone k...

  • Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej
    1 / 4
    Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną – 300 m² – ROD Bankowiec, Wola Mrokowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m², położona w ROD Bankowiec przy ul. Ogrodowej 7 w Woli Mr...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...

  • Działka pod budowę osiedla
    1 / 15
    Działka pod budowę osiedla

    Wola Mrokowska

    • 7 579 000 zł cena
    • 32 951 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32951 m2 w Woli Mrokowskiej 450m od zjazdu z Alei Krakowskiej w ulice Postępu w Woli Mrokowskiej. Kontynuacja Osiedla Zielone Ogrody ....

  • 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 850m2 | Super

    Mroków

    • 410 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Plan zagospodarowania terenu - zabudowa jednorodzinna Na każ...

  • działki dla zabudowy bliźniaczej

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. N...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • działki dla zabudowy bliźniaczej

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 850m2 | Super

    Mroków

    • 410 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą
    1 / 16
    Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą

    Stefanowo

    • 18 500 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działa...

  • 1 / 2
    Działka Stefanowo

    Stefanowo

    • 758 800 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2168m2 ( wymiary: szerokość 44,7m x długość: 48,40m) zlokalizowaną w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiecie piaseczyńskim...