• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Warszawa

(30)
  • Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka
    Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow ok 2400m, w kształcie trapezu o długości 128m i szerokości od frontu 22m i z tyłu działki 15m. Dojazd drogą asfaltową, w której znajduje się prąd i woda (planowany ga...

  • Działka Warszawa Ursynów ul. Kuropatwy

    Warszawa » Ursynów » ul. Kuropatwy

    • 10 000 000 zł cena
    • 5 770 m2 powierzchnia
    • 1 734 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni blisko 0,58 ha (5770m2), zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Kuropatwy na Ursynowie. Nieruchomość składa się z trzech jednostek...

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2
    1 / 3
    Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis inwestycyjny działki – MPZP Działka nr ew. 73/1, obręb 8-02-02, położona w Warszawie – dzielnica Wesoła, ul. Wspólna, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 1 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od Traktu B...

  • Działka inwestycyjna PUM 2150m2, Grochowska 90

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 12 900 000 zł cena
    • 1 365 m2 powierzchnia
    • 9 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, Warszawa – Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m² zlokalizowana przy ul. Grocho...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 370 750 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m², położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (Wawer), z szybkim dostę...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska

    Warszawa

    • 95 055 000 zł cena
    • 59 620 m2 powierzchnia
    • 1 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wilanów- teren inwestycyjny o powierzchni 59.620 m2. Teren składa się z 5 działek . Pod MPZP. Obręb 1-10-40. Teren w rejonie ul. Wiedeńska, Karuzela, bliżej Parku Natolińskiego.Dzi...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Ursynów ul. Ługi

    Warszawa » Ursynów » ul. Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 812 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 36/2 położona przy spokojnej, cichej ulicy Ługi w Warszawie. Ulica posiada wjazd tylko z jednej strony w związku z czym poruszają się po niej tylko mieszkańc...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła ul. Praskiego Pułku

    Warszawa » Wesoła » ul. Pułku Praskiego

    • 25 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do wynajęcia działkę o pow.ok. 5000m2 zlokalizowaną w Warszawie Dzielnicy Wesoła.Wymiary działki: długość: 50mx szerokość 100m. Działka ogrodzona, starannie zagospodarowa...

  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie ul. -----------------------------

    Warszawa » Włochy » ul. Słowackiego

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna przy Al. Krakowskiej. Bardzo dobre położenie, łatwy dojazd komunikacja miejską, blisko do lotniska Okęcie. Na tym terenie nie ma aktualnego planu zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka, Wiśniewo

    Warszawa » Białołęka

    • 21 000 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka z miejskim planem zagospodarowania (w studium zagospodarowania - 12.000m2 z frontu przeznaczone jest na usługi, środkowa część działki to teren rekreacyjny, a w częś...