• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Warszawa

(30)
  • Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka przemysłowo usługowa 800 m2. Istnieje możliwość powiększenia nieruchomości do 1850 m2 Dojazd drogą asfaltową. kontakt: [email] [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Śródmieście ul. Solidarności al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 14 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Doskonale zlokalizowana działka inwestycyjna na skrzyżowaniu dużych ulic objeta planem miejscowym . Prąd ok 30kw dostepny na działce. Prąd ok 30kw dostepny na działce. Dotyc...

  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa na Targówku. Działki idealne pod budowę mieszkaniowo-usługową lub usługową. Na terenie znajduje się budynek mieszkalny do ewen...

  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 850 000 zł cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa na Targówku. Działki idealne pod budowę mieszkaniowo-usługową lub usługową. Warunki zabudowy z 2012 r. przewidują dla zabudo...

  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 1 380 000 zł cena
    • 622 m2 powierzchnia
    • 2 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Warszawa Wilanów ul. -----------------------------

    Warszawa » Wilanów

    • 1 809 600 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 30%,...

  • Działka Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 220 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Plac Defilad - Działka niezabudowana o powierzchni 1379 m2 PEŁNA WŁASNOŚĆ z wpisem właścicieli do Księgi wieczystej Na sprzedaż 1/100 (13,79 m2) udziału we współwłasności- możliwo...

  • Działka Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 4 000 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 8 493 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nie zabudowana ogrodzona 471m.2 Aktualny Plan Przestrzenny rejonu tzw. Dworca Południowego. 7. Ustalenia w zakresie struktury przestrzennej 1. Dla nowej zabudowy mieszk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W WILANOWIE Położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, niedaleko siedziby TVN. Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biuro...

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 26 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż, Warszawa Białołęka. Kompleks działek pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo wielorodzinne. Działka objęta planem miejscowym. Bardzo duża procento...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Janki

    Janki

    • 7 650 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość o wymiarach 38mX134m położona w doskonałej lokalizacji, wjazd bezpośrednio z ul. asfaltowej w okolicach w/w nieruchomości Centrum Janki oraz obiekty produkcyjno-usługo...

  • Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 139 977 zł cena
    • 11 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna położona przy drodze lokalnej o powierzchni 11900m2. Działka znajduje się w Gm. Konstancin-Jeziorna. Grunt objęty studium. Min.powierzchnia nowo tworzonyc...

  • 1 / 3
    Działka Konstancin-Jeziorna ul. Kołobrzeska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Kołobrzeska

    • 6 400 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni całkowitej 9800 m2. Nieruchomość z dobrym dojazdem...

  • Prywatne

    Reguły

    • 1 650 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 569 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę położną w Regułach przy głównej ulicy, blisko kolejka wkd, centrum handlowe stacja reguly, w pobliżu urząd gminy, komisariat, biedronka oraz nowe przedszkole istni...

  • Działka Michałówek

    Michałówek

    • 399 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bow...

  • Działka inwestycyjna Janki gm. Raszyn
    Działka inwestycyjna Janki gm. Raszyn

    Janki

    • 12 000 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,26 ha w Jankach. Wymiary działki 62 x 210 m, od frontu 62 m, dostęp do drogi powiatowej. Brak MPZP, możliwość wystąpienia o Warunki Zabu...

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Pęcice działka w atrakcyjnym miejscu 10.500 m2

    Pęcice » ul. Wąska

    • 2 700 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ofertą jest bardzo ciekawa działka, położona w atrakcyjnej okolicy. Całość składa się z dwóch działek; pierwszej o powierzchni 7200 m2 i drugiej 3300 m2. Możliwość dokupienia s...

  • Ciekawa działka inwestycyjna w Pęcicach Małych

    Pęcice

    • 2 500 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka, objęta MPZP. Działka budowlana o powierzchni 7200m2 położona w Pęcicach. Przeznaczenie części działki wg MPZP to UMN oraz M. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o t...

  • Ciekawa działka

    Pęcice

    • 1 800 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa działka, świetnie położona w cichym i spokojny miejscu. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy do 50%. Przeznaczona pod budow...

  • Działka deweloperska dobra lokalizacja

    Falenty Duże

    • 47 944 000 zł cena
    • 92 200 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka o wielkości około 9 ha z aktualnymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne, bliźniaki lub zabudowę szeregową. Bardzo dobre połączenie z Warszawą, szybki w...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna koło Janek

    Sokołów » ul. Sokołowska

    • 5 999 400 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo dobrze skomunikowana, blisko węzła Janki oraz węzła Wypędy (trasa wylotowa Kraków/Katowice/Wrocław)Nieruchomość położona na terenie, który obecnie staje się podwarszawskim p...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 633 250 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlana położoną na terenie Gminy Michałowice, w miejscowości Opacz Mała ul. Targowa - 10 km do Pałacu Kultury.- Powierzchnia nieruchomośc...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • Działka Józefów ul. Owsiana

    Józefów » ul. Owsiana

    • 905 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m o...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Teren inwestycyjny 14 883 m2
    1 / 11
    Teren inwestycyjny 14 883 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 14 883 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Numer działki 157/13 Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Pol...

  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 4 251 000 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki o powierzchni 3 270 m² zlokalizowanej przy jednej z głównych dróg prowadzących do Piaseczna. Nierucho...

  • Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano usługowa, media znajdują się w drodze dojazdowej.Powierzchnia 1244 m2, w kształcie kwadratu (35 x 35,5) jest ogrodzona z 3 stron.Jednym z walorów działki jest usy...

  • Działka inwestycyjna Marki
    Działka inwestycyjna Marki

    Marki

    • 3 790 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka,teren komercyjny o pow.8700m2 przy trasie wylotowej z Warszawy teren pod zabudowę usługowo-administracyjną. Podana cena jest ceną netto,należy doliczyć Vat. Numer oferty:...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka Zgorzała ul. Postępu

    Zgorzała » ul. Postępu

    • 2 470 000 zł cena
    • 4 850 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Adres: Zgorzała, ul. PostępuPowierzchnia: 4850 mkwPołożenie: prostokątnaRodzaj: budowlana z MPZPCena: 2.470.000 złOferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka pro...

  • Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 1 765 462 zł cena
    • 3 538 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wspaniała działka usługowo-mieszkaniowa tuż pod Warszawą.Jedną z zalet jest uzbrojenie działki w media, prąd i woda na działce, a gaz i kanalizacja tuż przy niej, w drodze asfaltow...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna koło Janek

    Sokołów » ul. Sokołowska

    • 5 999 400 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna