działka na sprzedaż
20 lip 2021

Działka Konstancin-Jeziorna

woj. Mazowieckie pow. piaseczyński gm. piaseczyński
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:30
2 139 977 zł 11 900 m2
2 139 977 zł 11 900 m2 180 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 11 900 m2
Cena za metr 180 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K18364927

Opis

Nieruchomość inwestycyjna położona przy drodze lokalnej o powierzchni 11900m2. Działka znajduje się w Gm. Konstancin-Jeziorna. Grunt objęty studium. Min.powierzchnia nowo tworzonych działek 3000m2. Media: prąd, woda znajdują się 300m od działki.

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 66352
  • Data aktualizacji: 2022-05-14
  • ID ogłoszenia: K18364927
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Konstancin-Jeziorna, cena: od 1 818 981 do 2 460 974 zł, powierzchnia: od 10115 do 13685 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń

Citymark Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika