działka na sprzedaż
7 lut 2025

Działka inwestycyjna koło Janek

Sokołów ul. Sokołowska
woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 luty 2025 02:20
5 999 400 zł 9 999 m2
5 999 400 zł 9 999 m2 600 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 9 999 m2
Cena za metr 600 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K36989820

Opis

Bardzo dobrze skomunikowana, blisko węzła Janki oraz węzła Wypędy (trasa wylotowa Kraków/Katowice/Wrocław)

Nieruchomość położona na terenie, który obecnie staje się podwarszawskim parkiem magazynowo-logistycznym.

Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, ale w najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele firm, magazynów, hal.
Możliwość uzyskania warunków zabudowy, na budowę obiektu biurowo - magazynowego wraz z niezbędną infrastrukturą, jak na bezpośrednio sąsiadujących nieruchomościach.

Bardzo polecam i zapraszam.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2026-03-02
  • ID ogłoszenia: K36989820
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Sokołów, cena: od 5 099 490 do 6 899 310 zł, powierzchnia: od 8500 do 11499 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości