• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki handlowo usługowe Warszawa

(16)
  • 1 / 4
    Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Hutnicza

    Warszawa » Targówek » ul. Hutnicza

    • 949 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 2 833 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-prod...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 999 950 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługo...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.3736m2 (ca.wymiary 37m x 100m) przy drodze ekspresowej S17 Węzeł "Zakręt"- Węzeł Lubelska. Analiza urbanistyczna przewiduje PUM od...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 945 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m
    DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m

    Warszawa

    • 1 994 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecamy do sprzedaży działkę przemysłowo - inwestycyjną zlokalizowaną na terenie warszawskiej dzielnicy URSYNÓW w rejonie ulic Krzesanego i Hołubcowej. Działka o łącznej powierzch...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 6 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 1 / 4
    Działka Warszawa Ursynów, Jeziorki

    Warszawa » Ursynów

    • 3 300 000 zł cena
    • 2 116 m2 powierzchnia
    • 1 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa o powierzchni 2116m2 i wymiarach ok. 22m X 84 m w doskonałej lokalizacji w pierwszej linii zabudowy. W okolicy w/w nieruchomości znajdują się obiekty usługowe, sa...

  • Działka Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 14 800 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania działke usługową zlokalizowaną bezpośrednio przy głownej arterii Warszawy/Ursynowa. Wydane PnB Kontakt: [email] [tel] LINK DO OFERTY: [url]...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 12 500 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy działkę o pow.4138m2 na wynajem. Działka niezabudowana, o przeznaczeniu handlowo-usługowym zlokalizowana w Warszawie Dzielnicy Wesoła przy głównej trasie Trakt Brzeski. K...

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...

  • Sprzedam działkę na Ukrainie obwód Dnipropetrowski

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę na Ukrainie obwód Dnipropetrowski wieś Lobojkiwka. Zdjęcia mogę podesłać w wiadomościach prywatnych.

  • Działka Warszawa Bemowo, Jelonki ul. ----------------------------...

    Warszawa » Bemowo » ul. Słowackiego

    • 15 826 200 zł cena
    • 9 993 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna na sprzedaż Dzielnica Bemowo Południowo-wschodni rejon skrzyżowania ulicy Dźwigowej i PołczyńskiejAktualnie wjazd od strony ulicy Dźwigowej drogą dojazdową do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Piastów

    Piastów

    • 3 990 000 zł cena
    • 4 686 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie podstawowe tej nieruchomości określone jest następującym zapisem (teren 5U): usługi oświaty, kultury, administrac...

  • Działka Janki

    Janki

    • 3 840 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o pow. 12000m2(1,2ha) i wymiarach 170mX70m. Nieruchomość znajduje się w okolicy przemysłowej w sąsiedztwie budynków biurowo-magazynowych i handlowych, oraz sie...

  • Działka Majdan

    Majdan

    • 2 050 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę tuż przy hotelu Mercure w Wiązownie w miejscowości Majdan. Działka podobnie jak hotel leży przy ulicy serwisowej przy autostradzie S17. Bard...

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • działka USŁUGOWA

    Piastów

    • 2 100 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Korzystnie położona działka USŁUGOWA wśród nowych domów na powstającym mini-osiedlu. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość wykorzystania terenu na posadowieni...

  • 1 / 2
    Działka Kanie

    Kanie

    • 1 386 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo ładna działka budowlana w Kaniach. Znajduje sie na przy drodze asfaltowej, w której sa media miejskie. Do kolejki WKD jest około 10min. pieszo. Dobry dojazd do Warszawy zape...

  • Rewelacja pod inwestycje, blisko A2, dobry kształt

    Pruszków

    • 2 121 600 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pusta działka, teren płaski, blisko autostrady A2. Z uwagi na swoje położenie, kształt i wielkość bardzo atrakcyjna oferta. Można rozważyć powiększenie terenu o działkę sąsiedn...

  • Działka Klaudyn ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Klaudyn » ul. Sikorskiego

    • 14 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję działkę usługową(U2) w miejscowości Klaudyn przy ul. Władysława Sikorskiego z dostępem do drogi asfaltowej oraz szerokim wjazdem o powierzchni 2800 m2. Media do działki są...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa
    1 / 7
    Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa

    Opacz Mała

    • 4 448 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. IRYSOWA/CZYSTA. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - SKŁAD, HALA...

  • Działka usługowa Piastów
    1 / 2
    Działka usługowa Piastów

    Piastów

    • 790 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 . Częściowo zadrzewiona, w tra...

  • Działka Zakręt

    Zakręt

    • 4 200 000 zł cena
    • 5 957 m2 powierzchnia
    • 706 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeżeli szukacie Państwo działki pod usługi w świetnej lokalizacji - szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Lublina - to zapraszam do Wiązowny a dokładnie do Zakrętu. Tu blisko Szosy Lu...

  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • 1 / 3
    Teren inwest. 3211 m² – zabudowa usługowa/przem.

    Marki

    • 3 730 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 1 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3211 m², położoną w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka przylega do ulicy, a j...