działka na sprzedaż
3 sty 2021

Ogródek działkowy ROD Arkadia Warszawa Mokotów z jacuzzi

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Odświeżone 5 lat temu, Niedziela, 3 styczeń 2021 19:39
50 000 zł 400 m2
50 000 zł 400 m2 125 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 400 m2
Cena za metr 125 zł/m2
Typ działki Rekreacyjne
ID oferty K16913519

Opis

Sprzedam ogródek działkowy, Rodzinne Ogródki Działkowe Arkadia w centrum Mokotowa przy skrzyżowaniu ulic Idzikowskiego oraz Piaseczyńska.

Powierzchnia ogródka to 400m2. W ogródku znajduje się altana ogrodowa o powierzchni 25 m2 do remontu bądź rozbiórki oraz szklarnia o powierzchni 12,5 m2, w której dobrze owocują ogórki, pomidory, papryczki a także inne warzywa.

Na terenie ogródka znajdują się również drzewa owocowe, takie jak jabłonie, morele, śliwki, wiśnie, gruszka oraz duży majestatyczny świerk. Na ogrodzeniu rosną winogrona, a przy szklarni porzeczki.

Na działce jest również dostęp do wody oraz prądu.

To miejsce daje wiele możliwości, takich jak odpoczynek od zgiełku miasta, możliwość spędzenia czasu na łonie natury, uprawiania własnych ekologicznych warzyw i owoców, robienia przetworów czy nalewek z plonów.

Jednocześnie miejsce jest położone w dobrej lokalizacji co daje możliwość przyjazdu własnym samochodem oraz pozostawienie go na parkingu przy bramie, tramwajem czy autobusem (przystanek Królikarnia) bądź metrem (przystanek Wierzbno).

To miejsce jest świetną INWESTYCJĄ dla osób młodych jak i starszych, rodzin z dziećmi, osób posiadających zwierzęta domowe.

Na zachętę pozostawiam dla nowego właściciela sprawne JACUZZI OGRODOWE.

Zapraszam do kontaktu!
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K16913519
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Warszawa, cena: od 42 500 do 57 500 zł, powierzchnia: od 340 do 460 m2