• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Warszawa

(282)
  • Działka inwestycyjna w Wilanowie
    1 / 11
    Działka inwestycyjna w Wilanowie

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta MPZP.  Dojazd do działki ulicą asfaltow...

  • Działka z własnym lasem w Wawrze
    1 / 4
    Działka z własnym lasem w Wawrze

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do centrum m...

  • Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2
    1 / 8
    Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2

    Warszawa

    • 2 299 000 zł cena
    • 2 075 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt nie objęty MPZP, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Sprzedam działkę ROD Sielanka
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Sielanka

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo użytkowania ogródka działkowego o powierzchni około 400 m2 na terenie ROD "Sielanka" w Warszawie przy ul. Augustówka w Wilanowie, na tyłach TVN. Łatwy dojazd samocho...

  • Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.3736m2 (ca.wymiary 37m x 100m) przy drodze ekspresowej S17 Węzeł "Zakręt"- Węzeł Lubelska. Analiza urbanistyczna przewiduje PUM od...

  • Działka na MAZURACH - Gorło
    1 / 16
    Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Działka Warszawa Wawer ul. Liścienia

    Warszawa » Wawer » ul. Liścienia

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1818 m², położona przy ul. Liścienia (róg ulic Liścienia i Koprowej) w Radości, w warszawskiej dzielnicy Wawer. Idealne miejsce na budow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIALKA ROD
    1 / 16
    DZIALKA ROD

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 600m ogrodzona wysokimi drzewami (orzech, lipa, jabłoń, bez, jaśmin, krzewy itd.) Na działce stoi domek 35m2, z andresolą, bez toalety (można podłączyć). Woda , prąd pr...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wyłącznie w formie zabudowy wolnostojącej), o powierzchni 2500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 48x52m (wjazd od...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 1 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od Traktu B...

  • Działka Warszawa Wawer, Falenica

    Warszawa » Wawer

    • 2 590 000 zł cena
    • 1 590 m2 powierzchnia
    • 1 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukacie Państwo działki na której można szybko zacząć budować to zapraszam do Falenicy. Mamy tu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ziemię z aktualnym pozwoleniem na budowę aż 4 b...

  • Działka inwestycyjna PUM 2150m2, Grochowska 90

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 12 900 000 zł cena
    • 1 365 m2 powierzchnia
    • 9 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, Warszawa – Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m² zlokalizowana przy ul. Grocho...

  • Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze
    1 / 7
    Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do dzierżawy ROD Rodzinny Ogród Działkowy im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie przy ul. Wolińska 20P. Na działce znajduje się mały domek. Domek posiada prąd rozlicz...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 370 750 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m², położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (Wawer), z szybkim dostę...

  • Działka budowlana Targówek
    1 / 2
    Działka budowlana Targówek

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 1 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na Targówku.Działka w kształcie prostokąta o pow. 892m2(dom do rozbiórki).Obok zabudowania domków jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica. Dobra kom...