• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Warszawa

(282)
  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1800 (ok 44x41m) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (MPZP w 2021r). Gaz i woda w drodze, prąd znajduje się do 100m. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty:...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa

    • 705 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1500m zlokalizowana z zacisznym miejscu Warszawy. W kształcie foremnego prostokąta o wumiarach ok 27x56m. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd, woda oraz...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 1550m w kształcie trapezu o szer 20m. W MPZP gminy Białołęka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka

    Warszawa

    • 1 376 480 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 4916m w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 25x205m, zwężonego środkiem.Krótszym bokiem przylega do ulicy asfaltowej, za nią znajdują się tory kolejowe. Przeznaczon...

  • Działka rolna Warszawa Białołęka
    Działka rolna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 2 849 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 3700m (ok. 40x96) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 134 600 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1830m (ok. 40x46) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 945 500 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1550m (ok 44x35m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze asfaltowej. Dojazd d...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 655 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1150m przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MPZP w 2021r) w otoczeniu domów jednorodzinnych. Prąd, woda i gaz znajdują się wzdłuż drogi. Działka w kształcie pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Ursynów ul. Kuropatwy

    Warszawa » Ursynów » ul. Kuropatwy

    • 10 000 000 zł cena
    • 5 770 m2 powierzchnia
    • 1 734 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni blisko 0,58 ha (5770m2), zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Kuropatwy na Ursynowie. Nieruchomość składa się z trzech jednostek...

  • Działka Warszawa Wawer, Krawiecka
    1 / 2
    Działka Warszawa Wawer, Krawiecka

    Warszawa

    • 1 900 000 zł cena
    • 3 076 m2 powierzchnia
    • 618 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3076 m², położona w prestiżowej części Anina, w dzielnicy Wawer, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zielona okolica z zab...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 4
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 3 068 000 zł cena
    • 3 068 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej zieleni...

  • Działka Warszawa Białołęka
    1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 zlokalizowana w pobliżu ul. Ostródzkiej, na Białołęce - Brzeziny. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 21 x 40 x 30 x 38 ....

  • Działka Warszawa Ursus
    1 / 4
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 524 m2 powierzchnia
    • 1 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 524 m2 , zlokalizowana w Ursusie. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd do centrum. W promieniu 500 m przystanek autobusowy, stacja PKP 1,5 km....

  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 4
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 2 739 800 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie i Las...

  • Odstąpię prawo do działki ROD
    1 / 8
    Odstąpię prawo do działki ROD

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie o powierzchni ok 280 m2 Działka znajduje się w pobliżu stacji metra Wierzbno, w pobliżu znajdują się również przystanki au...

  • Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa
    1 / 5
    Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa

    Warszawa

    • 16 245 600 zł cena
    • 13 538 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nie...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 2
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 5 750 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 1 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 867 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 897 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, piekar...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przed...