• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(983)
  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana po mulczowaniu  w Grądach
    1 / 16
    Działka budowlana po mulczowaniu w Grądach

    Grądy

    • 254 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana . Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą o...

  • DZIALKA ROD
    1 / 16
    DZIALKA ROD

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 600m ogrodzona wysokimi drzewami (orzech, lipa, jabłoń, bez, jaśmin, krzewy itd.) Na działce stoi domek 35m2, z andresolą, bez toalety (można podłączyć). Woda , prąd pr...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • 1 / 2
    Działka w malowniczej miejscowości Łady

    Łady

    • 960 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 1080m2 lub 1200m2, przybliżone wymiary 24mx45m.To świetne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta i zgiełku. W o...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wyłącznie w formie zabudowy wolnostojącej), o powierzchni 2500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 48x52m (wjazd od...

  • Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dostęp do wszystkich mediów w drodze. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bli...

  • Działka budowlana Błonie Bramki
    1 / 6
    Działka budowlana Błonie Bramki

    Błonie

    • 300 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • Sprzedam piękną działkę wielkości 3070m2 w Milanówku okazyjn
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę wielkości 3070m2 w Milanówku okazyjn

    Milanówek

    • 920 000 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje e...

  • Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min
    1 / 9
    Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis DZIAŁKI BUDOWLANE z P.Z.P we Władysławie gmina Mszczonów - ok.15minut do Grodzisk M i ok.30 minut do W-wy. Sprzedaż bezpośrednia!!! UWAGA!!! - W PROMOCJI DOKŁADAM KOMPLETNY P...