• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(973)
  • Nowe

    Działka z mediami Rozalin z MPZP

    Rozalin

    • 477 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w spokojnej części Rozalina w bliskiej odległości od lasu.NA DZIAŁKACH SĄSIEDNICH NOWA ZABUDOWA Działka zadrzewiona dużymi drzewami igl...

  • Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Warszawa

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Warszawa

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 999 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Położona w Książenicach w sąsiedztwie ośrodka treningowego Legii nieruchomość budowlana. Działka leśno - budowlana o pow. po 4000 m 2 z obowiązującym MPZP dla strefy M/Ls co pozw...

  • Zabudowa pod bliźniaki, MPZP
    1 / 9
    Zabudowa pod bliźniaki, MPZP

    Leszno

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Lokalizacja: Leszno, powiat warszawski-zachodni Niezabudowany grunt z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (b...

  • Działka 1156 m² Wawer ul. Celulozy
    1 / 2
    Działka 1156 m² Wawer ul. Celulozy

    Warszawa

    • 945 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 818 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno budowlana. W zaciszu zabudowy jednorodzinnej. Cena do negocjacji. Posiada kw

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka Stefanowo

    Stefanowo

    • 758 800 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2168m2 ( wymiary: szerokość 44,7m x długość: 48,40m) zlokalizowaną w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiecie piaseczyńskim...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka siedliskowa 1,4 ha koło Radzymina

    Łąki

    • 1 390 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż o...

  • Przetarg - 0004 Dziekanów Leśny

    Dziekanów Leśny

    • 230 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PIERWSZYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYMna podstawie art. 76 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Polskiej Akademii Nauk (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 168)info...

  • Działka budowlana 55a Nowa Wieś (Lubartów 10km)

    Nowa Wieś

    • 199 000 zł cena
    • 5 545 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana 55 ar,Około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanaliza...

  • Działka Pruszków ul. Królowej Jadwigi

    Pruszków » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 200 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 2 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinne...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • 1 / 3
    Płochocin działka 1218 m² spokojna okolica

    Płochocin

    • 577 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m², położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni)Działka znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działka pod zabudowę bliźniaczą i szeregową

    Pruszków » ul. Norwida

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w Pruszkowie przy ul. C.K.Norwida, działka o powierzchni 1000 m2 i przybliżonych wymiarach 26,7x35x29,6x35,9m. Istnieje możliwość dokupienia działk...

  • Działka tania ładna duża 3101m2 75zł/m2
    1 / 4
    Działka tania ładna duża 3101m2 75zł/m2

    Warszawa

    • 232 575 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2

    Warszawa

    • 343 000 zł cena
    • 3 431 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna