• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(974)
  • Działka Kiełpin gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kiełpin gm. Łomianki

    Kiełpin

    • 850 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w Kiełpinie w gminie Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja: przystanek autobusowy 200 m, sta...

  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Działka Warszawa Ursus
    1 / 4
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 524 m2 powierzchnia
    • 1 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 524 m2 , zlokalizowana w Ursusie. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd do centrum. W promieniu 500 m przystanek autobusowy, stacja PKP 1,5 km....

  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 718 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Pla...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 4
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 2 739 800 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie i Las...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...

  • Odstąpię prawo do działki ROD
    1 / 8
    Odstąpię prawo do działki ROD

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie o powierzchni ok 280 m2 Działka znajduje się w pobliżu stacji metra Wierzbno, w pobliżu znajdują się również przystanki au...

  • Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa
    1 / 5
    Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa

    Warszawa

    • 16 245 600 zł cena
    • 13 538 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nie...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2457 m2 usytuowana w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. W odległości 150m ullica Poznańska (trasa 92). Dobry dojazd do trasy S8 i A2. Działka...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 2
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 5 750 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 1 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan...

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 12
    Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 3 689 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana 5270 m² w Ładach! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana nr 157/9 o powierzchni 5270 m², szerokość ok. 25 m, długość 208,40 m...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 5 018 622 zł cena
    • 12 578 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projek...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 676 800 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż działka nr. 68/7 o powierzchni 1600m2 z p...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 230 818 zł cena
    • 12 366 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO MPZP usługi***SKLEP*** HANDEL***STACJA PALIW lub LPG .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Ko...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 353 460 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż 2 działki ( nr. 87//1 i 87/82 ) o łącznej powierzchni 822m2 W trakcie procedowania indywi...

  • Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 4 128 852 zł cena
    • 10 348 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln...