• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(974)
  • 1 / 4
    Janczewice | MPZP-U | Przemysłowo-Usługowa | Media

    Janczewice

    • 5 068 000 zł cena
    • 12 670 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługi/przemysł z MPZP i mediami, oznaczona symbolem U2, położona pomiędzy Al. Krakowską a S7, tylko 8km od lotniska Okęcie.Idealne wymiary ok 100m x 125. Krótszy bokiem pr...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • ⭐⭐⭐⭐DZIAŁKA Z POZWOL. NA BUDOWĘ DOM 2 LOKALOWY⭐⭐⭐⭐

    Milanówek

    • 533 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA USYTUOWANA PRZY ULICY BAGNISTEJ W MILANÓWKU Dla działki uzyskaną pozwolenie na na budowę domu 2 -lokalowego.Ciekawy projekt domu : brak wspólnych...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • 1 / 2
    działka Kozery#ciekawa lokalizacja

    Kozery

    • 2 925 000 zł cena
    • 17 725 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze. Ks...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 590 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie p...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Dostęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Szczęsnym

    Szczęsne

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu do sprzedaży dużą nieruchomość o powierzchni 6000m położoną we wsi Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego.Możliwość podziału.Działka jest wyjątkowa. Rosną na nie...