• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(983)
  • Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinosu
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinosu

    Łomianki

    • 517 575 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/14 oraz 79/13, obie...

  • 1 / 4
    Kształtna i nasłoneczniona działka z mediami !

    Umiastów » ul. Leszczynowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kształtna działka o powierzchni 1004m2 w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Umiastowie, gmina Ożarów Mazowiecki. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość...

  • Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa
    1 / 13
    Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa

    Warszawa

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania działki położonej przy ul. Paluch 1 w Warszawie na terenie ogródków działkowych RADAR. Działka ma powierzchnię 500m² i znajduję się na niej m. in.: - do...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 834 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 694 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod Inwestycję

    Pruszków

    • 1 300 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 2 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość w centrum Pruszkowa o powierzchni 618 m2.Działka płaska o wymiarach 13m x 45m .Na terenie usytuowany jest budynek bliźniaczy, hand...

  • Działka z samosiejkami
    1 / 8
    Działka z samosiejkami

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni  1150m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 49 x 23,47, dojazd utwardzony media- prąd na działce, wodociąg i gaz w odległości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 622 825 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Opaczy Małej, gmina Michałowice, bezpośrednio przy ulicy Targowej nr 37 (wszystkie media), nr. ew. działki 225/2 Dom wybudowany w latach 6...

  • Działka w Janczewicach pod zabudowę jednorodzinną

    Janczewice » ul. Żytnia

    • 6 400 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę w Janczewicach o powierzchni 1.6ha. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.MPZP:- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca~M...

  • Działka Klaudyn ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Klaudyn » ul. Sikorskiego

    • 14 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję działkę usługową(U2) w miejscowości Klaudyn przy ul. Władysława Sikorskiego z dostępem do drogi asfaltowej oraz szerokim wjazdem o powierzchni 2800 m2. Media do działki są...

  • Działka budowlana Milanówek Milanówek
    1 / 4
    Działka budowlana Milanówek Milanówek

    Milanówek

    • 915 000 zł cena
    • 3 586 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Milanówku do sprzedania o pow. 3586 m2. Działka ma kształt trapezu o wymiarach 31x150 i 23x181. Teren jest częściowo porośnięty drzewami. Obszar na którym jest położona...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • 1 / 3
    Działka Michałowice

    Michałowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ta oferta to spełnienie Twoich pragnień! Prezentujemy na sprzedaż u...

  • Działka z pozwoleniem na budowę domu-Terenia

    Terenia » ul. Graniczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1500 M² Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² z gotowym pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu...

  • Działka budowlana w otoczeniu lasu

    Żółwin

    • 610 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o symbolu w planie zagospodarowania terenu - MNr Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca - rezydencjalnaMożliwość budowy domu  2-...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Działka w sercu Nadarzyna super lokalizacja

    Nadarzyn

    • 530 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ostatnia taka nieruchomość w tym rejonie .Cichy spokojny zakątek w okolicy domków jednorodzinnych . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, wszystkie media.Oznaczenie w pl...

  • Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 520 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej działka. Teren objęty MPZP.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię głębinową na głęb...