• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(983)
  • Pomoc finansowa!

    Brwinów

    • 798 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    josuuer055
    développeur

  • Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej
    1 / 10
    Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej

    Piastów

    • 106 584 zł cena
    • 41 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Anny Wojdy sprzeda udział 1/8 we współwłasności do nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 4,19 ha (działka nr ewid. 482) położonej w...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie

    Walendów

    • 520 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna , niezabudowana działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn. Działka położona przy ul. Gwiaździstej. Działka o pow. 1300m2 W drodze prąd, ga...

  • 1 / 4
    Owczarnia, kształtna działka o pow. 1677m2

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Owczarni o powierzchni 1677 m².Atrakcyjna, niezabudowana działka położona w Owczarni, teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony p...

  • Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 406 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zalesie atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1745m2 położona przy drodze gminnej - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1745 m2 i wymiarach 43x32. Położona prz...

  • ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 335 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1050m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz w drodze gminnej, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 23,46 x 44,76. Dojazd drogą...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 432 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 4...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z mediami miejskimi KAJETANY

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNIE POŁOŻONA, PROSTOKĄTNA DZIAŁKA BUDOWLANA Działka z prawem do prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej. ✔ Teren równy, częściowo ogrodzony ✔ Dojazd drogą gminną: a...

  • DZIAŁKA leśna z prawem zabudowy droga gminna

    Siestrzeń

    • 409 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w okolicach ul Nad Lasem .Wymiary działki 27 x 63 Są 3 działki do sprzedania, można wybrać tą "najlepszą "Dojazd bezpośrednio z uli...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-usługowa Żółwin

    Żółwin

    • 535 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 449 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej. Dla terenu jest uchwalony plan zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową -usługowąProcent zabudowy 30 %, p...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Kajetany działka w najlepszej lokalizacji!

    Kajetany

    • 528 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z MPZP, wśród nowej zabudowy. Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Kajetanach.Wszystkie media w drodze przy działce.Suchy, równy teren.Polecam i zapraszam. Zapraszamy...