• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zielonki-Wieś

(2)
  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babice
    1 / 3
    Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babic...

    Zielonki-Wieś

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Zielonki Wieś, gm. Stare Babice o powierzchni 1375 m2. Działka wyróżnia się oprócz atrakcyjnego położenia także tym, iż w c...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Hornówek

    Hornówek

    • 1 957 000 zł cena
    • 2 176 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wspaniała oferta ! Piękna działka w przepięknej okolicy. Porośnięta sosnowym lasem ! Tylko mieszkać ! Świetny dojazd do Warszawy - 10 minut. Działka złożona z dwóch (1082m2 i 10...

  • Działka Stare Babice

    Stare Babice

    • 650 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( budownictwo jednorodzinne) w Starych Babicach. Wszystkie media w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Brak ogrodzenia. Droga asfaltowa. Pełna własność. Kont...

  • Dom Hornówek

    Hornówek

    • 1 500 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wybudowany z bali, ocieplony od wewnątrz, usytuowany blisko lasu. Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka Poddasze - 2 pokoje po 30m + 2 łazienki Garaż wo...

  • 1 / 2
    Bezpośrednio działka Stare Babice 997 m2

    Stare Babice

    • 60 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna o powierzchni 997 m2 w Starych Babicach (dzielnica Pohulanka), gmina Stare Babice. Rzutem działki jest prostokąt. Działka nie jest użytkow...

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • Segment dla rodziny
    1 / 4
    Segment dla rodziny

    Kaputy

    • 1 184 472 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Latchorzew

    • 794 420 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk Oddział II Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 2 449 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Wierzbin

    • 1 149 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Zalesie

    • 1 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 2 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 3 950 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 12 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Hornówek dom wolnostojący na działce 2350 m2 ze stawem
    1 / 17
    Hornówek dom wolnostojący na działce 2350 m2 ze stawem

    Hornówek » os. Osiedle Izabelin

    • 3 100 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 9 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AJW-Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Kwirynów

    • 2 289 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Wierzbin

    • 1 370 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 8 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 11 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom na Osiedlu Kampinos w Lipkowie. Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • 1 / 4
    Kształtna i nasłoneczniona działka z mediami !

    Umiastów » ul. Leszczynowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kształtna działka o powierzchni 1004m2 w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Umiastowie, gmina Ożarów Mazowiecki. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • Inwestycyjna działka 3393m2 Babice Nowe
    Inwestycyjna działka 3393m2 Babice Nowe

    Babice Nowe

    • 1 861 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3393 m² położona w Babicach Nowych, w gminie Stare Babice - jednej z najdynamiczniej rozwijających się gmin w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • Dom Hornówek gm. Izabelin, .
    1 / 14
    Dom Hornówek gm. Izabelin, .

    Hornówek

    • 3 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ekskluzywną posiadłość położoną w Hornówku, na działce o powierzchni 1450 m2, wybudowaną w 2009 roku. Wzdłuż całego ogrodzenia posadzone są tuje (ok. 2 m wyso...

  • Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin B

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 210 m2 powierzchnia
    • 679 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję pięknie położoną dużą działkę 2210mkw zlokalizowaną w Izabelinie B, na działkę prowadzą urokliwe leśne ulice. Działka idealna, dla osób poszukujących spokoju i wytchnien...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....