• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(983)
  • Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa
    1 / 6
    Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa

    Owczarnia

    • 749 000 zł cena
    • 1 315 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, usłyszeć ciszę i mieć naturę na wyciągnięcie ręki — a jednocześnie szybko dojechać do Warszawy? Na sprzedaż działka...

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie
    1 / 13
    Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Warszawie Oferuję działkę ROD z nowo wybudowanym, dwupoziomowym domkiem, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnica Wawer, przy Trakcie...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 8
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 092 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 974 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w samym sercu Grodziska Mazowieckiego. Działka o powierzchni 1122 m² stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób planujących budowę d...

  • Sprzedam udział w domu z ogrodem
    1 / 12
    Sprzedam udział w domu z ogrodem

    Warszawa

    • 900 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam udział 5/12 w działce z domem o wymiarach działki 30x52 m. Oferta dotyczy udziału o powierzchni 660m2. Teren jest ogrodzony i ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz oraz ka...

  • Teren w okolicach Warszawy
    1 / 3
    Teren w okolicach Warszawy

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta dla dewelopera-inwestora. Do sprzedania teren do natychmiastowej zabudowy o powierzchnie od 5 do 20 hektarów, położony w doskonałej lokalizacji, trasa WARSZAWA-POZNAN mias...

  • Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna
    1 / 3
    Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna

    Sokołów

    • 3 714 750 zł cena
    • 8 255 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat,...

  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów
    1 / 5
    Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów

    Warszawa

    • 2 449 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Atrakcyjna działka bezpośrednio przy ulicy Patriotów. Świetna lokalizacja dla lokali usługowych. W bliskiej okolicy wjazd na obwodnicę Warszawy S7, linia kolejowa, sk...

  • Duża działka w otoczeniu lasów Falenica
    1 / 5
    Duża działka w otoczeniu lasów Falenica

    Warszawa

    • 2 500 000 zł cena
    • 3 077 m2 powierzchnia
    • 813 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka Warszawie - Falenicy z dojazdem asfaltową ulicą. Działka położona jest w otoczeniu sosnowych lasów ale bardzo blisko do centrum Falenicy i do SKM,...

  • Wawer - duża działka przy ul. Celulozy
    1 / 3
    Wawer - duża działka przy ul. Celulozy

    Warszawa

    • 1 333 500 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję dużą działkę (1270 m2) na terenach niskiej zabudowy jednorodzinnej w dzielnicy Wawer (Nadwiśle) przy ul. Celulozy. Teren nie jest objęty MPZP. Media: prąd, woda, gaz w dro...

  • Działka budowlana, blisko PKP Wawer
    1 / 7
    Działka budowlana, blisko PKP Wawer

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 1 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1113m2, 600m do stacji PKP Wawer. Kształt parceli zbliżony do kwadratu o wymiarach 34m x 33m. Wszystkie media dostępne na działce: woda,...

  • Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ
    1 / 11
    Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ

    Aleksandrów

    • 1 800 000 zł cena
    • 5 049 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Aleksandrowie, znajduje się na końcu drogi w wyjątkowo urokliwym miejscu, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego,  Powierzchnia działki 5 409m2, Własny las 3000m2...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem
    1 / 5
    Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prawo użytkowania działki ROD 300 m² z domkiem 35 m² + taras – zadbana i gotowa do użytkowania. Oferuję na sprzedaż piękną, zadbaną działkę ROD o powierzchni 300 m² z...

  • Działka dłuższym bokiem do drogi

    Kajetany

    • 520 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży działki o powierzchni 1199 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka o wymiarach 50 m x 23m (d...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...