• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana – 2261 m², Radzymin.

    Radzymin

    • 590 000 zł cena
    • 2 261 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m², położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Do dzia...

  • Działka o pow. 25 000 m² pod zabudowę i rekreację.

    Kuligów

    • 1 050 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na pograniczu Popielarzy i Kuligowa o łącznej powierzchni około 25 000 m², z możliwością podziału i zabudowy na podstawie miejscowego planu...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Działka budowlana 800 m² z dojazdem z dwóch stron

    Radzymin

    • 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m², położona w pierwszej linii zabudowy, narożną, z dojazdem z dwóch stron. Media: prąd w drodze przy działce. Pozostał...

  • Działka 6443 m² z mediami przy asfaltowej drodze.

    Pasek

    • 1 550 000 zł cena
    • 6 443 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 6 443 m², położoną w spokojnym i atrakcyjnym miejscu. Teren ma regularny, prostokątny kształt, dzięki czemu świetnie sprawdzi się pod budo...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 536 312 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • Działka bud. 1013m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 380 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1013 m², położoną w trzeciej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Cicha ustawna działka przy lesie 20min od W-wy

    Chajęty

    • 300 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni ok. 855 m2 położoną na skraju ponad 30 - hektarowego kompleksu l...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 710 892 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, 2 m-ca parkingowe i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 600 362 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 1 / 3
    9900 m² – usługi, przemysł, zabudowa mieszkaniowa.

    Marki

    • 10 400 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 1 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 9900 m², położoną w dogodnej lokalizacji – w pobliżu centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka prz...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 582 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Działka 2,5 ha Dąbrówka, blisko S8, media, MPZP

    Dąbrówka

    • 1 250 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa–Białystok. D...

  • Działka budowlana Marki blisko lasu, bez prowizji!

    Marki

    • 935 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż proponujemy działkę budowlano - usługową w Markach w rejonie ul. Legionowej o powierzchni 1099 m2. D...