• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Dom wśród zieleni przy lesie
    Dom wśród zieleni przy lesie

    Długa Szlachecka

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam zakup przytulnego domu przy lesie blisko natury z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest zagospodarowana ze starymi drzewami iglastymi, krzewami oraz wieloletnimi roślina...

  • Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna
    Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna

    Marki

    • 15 920 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Centrum Marek Budynek jest idealny na siedzibę firmy, czystą produkcję, showroom, składowanie magazynowe, sklep internetowy, sale wyk...

  • Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska

    Nowy Konik

    • 4 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  Serdecznie przedstawiamy ofertę najmu hali magazynowej w dobrym punkcie lokalizacyjnym. Obiekt znajduje się w miejscowości Konik Nowy, 400 m od w...

  • Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej
    1 / 3
    Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej

    Kobyłka

    • 475 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość: Kobyłka Powierzchnia działki: 800m wymiary szr 40x20mw otulinie drzew Działka 800m Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej blisko trasy działka zadrzewiona , dojazd utwardzony...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.
    1 / 2
    Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.

    Krzywica

    • 198 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną o powierzchni 800m² (nr 447/9) Nieruchomość położona jest w miejscowości Krzywica przy ulicy Zaułek gm. Klembów w urokliwej okolicy. - Teren...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \
    1 / 2
    Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \

    Ząbki

    • 89 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM MODUŁOWY 35 m² Z TARASEM I PERGOLĄ! W cenie: Ocieplony dom modułowy Classico z zaimpregnowaną elewacją drewnianą. Taras i pergola o powierzchni zabudowy 16,13 m² zadaszone...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,
    1 / 15
    Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,

    Franciszków

    • 134 160 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek
    1 / 6
    Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek

    Okuniew

    • 3 289 841 zł cena
    • 16 041 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pośrednikom dziękuję Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,6401 ha – Okuniew przy granicy z Sulejówkiem (gm. Halinów) – MPZP 1.PU Działka nr 1778 Okuniew, powiat miński, woj. mazow...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...