• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalność
    1 / 2
    Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalnoś...

    Ząbki

    • 11 700 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 117m² mieszczący się przy ul. Powstańców w Ząbkach. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu w połu...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • Lokal Kobyłka ul. Marecka

    Kobyłka » ul. Marecka

    • 6 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu samodzielny moduł biurowo0ysługowy w obiekcie usługowo - biurowo- magazynowym Kobyłce. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej w...

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 699 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy PKP świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel p...

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...

  • Dom Sulejówek rynek pierwotny ul.

    Sulejówek

    • 1 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

    Rembelszczyzna » ul. Strużańska

    • 526 400 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | REMBELSZCZYZNA – GMINA NIEPORĘT Elegancka przestrzeń pod dom w zielonej enklawie blisko Warszawy, w jednej z...

  • Działka Leśniakowizna

    Leśniakowizna

    • 459 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na szybkiej budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy pełnej zieleni zdała od miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! ? Gdzie? W Leśniakowiznie. Gmina woło...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo w miejscowości Sulejówek. Hala magazynowa o powierzchni 500m2, w konstrukcji stalowej z płyty warstwowej. Wymiary: szer.17m dług.24/36m wys.6,5 m. Brama wjaz...

  • Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    1 / 4
    Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 590 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: Budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim na działce 0m2 Tłuszcz przy PKP Budynek: powierzchnia całkowita 390m2, powierzchnia użytkow...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie
    Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie

    Radzymin

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio, działkę budowlaną o pow. 2000 m2, w okolicy Radzymina. Przepięknie usytuowana działka, w odległości 30 km od Warszawy, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, a tak...

  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 6 059 600 zł cena
    • 60 596 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek leśnych w Wólce Radzymińskiej przylegających do działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. Możliwość sprzedania oddzielnie dwu części 49338 i 11258 m. W pobliżu li...