• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 363 480 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin
    1 / 12
    Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możli...

  • gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.
    1 / 3
    gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.

    Halinów

    • 273 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    gm. Halinów - Wielgolas Duchnowski Jeszcze jedna, z dwóch działek położonych obok siebie, II linia zabudowy; w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i ter...

  • Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu
    1 / 12
    Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu

    Tłuszcz

    • 950 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom piętrowy z poddaszem mieszkalnym na osiedlu Dluga Parter gotowy do wprowadzenia. Kuchnia z jadalnią /40m2/ ogrzewanie podlogowe Oddzielny salon /18,7m2 Sypialnia/10,4m2 Łazien...

  • Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka
    1 / 4
    Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka

    Radzymin

    • 379 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zab...

  • Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media
    1 / 6
    Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media

    Miąse

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Miąse ul Kard Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 Na sprzedaż działka budowlano usługowa przy głównej drodze z Tłuszcza do Wołomina pow 900m media prąd woda ga...

  • Kopalnia piasku żwirownia działka 4,5 ha Węgrów Małkinia
    1 / 4
    Kopalnia piasku żwirownia działka 4,5 ha Węgrów Małkinia

    Tłuszcz

    • 499 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] www.biznes24.net Na sprzedaż działająca kopalnia piasku, żwirownia ok 4,5 ha z aktualną koncesją koło Kosowa Lackiego woj podlaskie teren z dala od zabudowań, szeroki u...

  • POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka
    1 / 3
    POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka

    Kobyłka

    • 7 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Doskonała lokalizacja ; Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę ....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP
    1 / 6
    Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP

    Wielgolas Brzeziński

    • 2 563 120 zł cena
    • 11 144 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działka w bardzo dobrej lokalizacji w Wielgolas Brzeziński gm. Halinów 12km od granic Warszawy, bezpośrednio od jezdni ul Piastowskiej do ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Obo...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 7 909 590 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter z przeznaczeniem pod produkcję, magazyn, usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Duża hala, pomieszczenia socjalne, toalety. PARTER:...

  • Bez prowizji i PCC! Nowa inwestycja, okazja!
    1 / 7
    Bez prowizji i PCC! Nowa inwestycja, okazja!

    Ząbki

    • 749 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować nową inwestycję w Ząbkach przy ul. Powstańców 72. Przedsięwzięcie realizowane przez BUDOPLAN, renomowanego dewelopera z ponad 20 letnim...

  • Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt
    1 / 11
    Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły. Zbudowany według projektu pracowni architektonicznej Dobre Domy – Alia I. Wybudowany jest z bardzo dobrej jakości materiałów....

  • Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)
    1 / 8
    Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)

    Cisie

    • 849 999 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    O K A Z J A Oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 znajdujący się  na dużej ogrodzonej działce (1166 m2) w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Cisie przy uli...

  • Działka Miąse ul.

    Miąse

    • 239 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY I MIĄSE I TŁUSZCZ Na sprzedaż  działka o powierzchni 1644 m, położona w spokojnej, cichej  i zielonej okolicy, w gminie Tłuszcz (woj. mazowieck...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Dom Cisówka

    Cisówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 4 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni - przestrzeń, spokój i wygoda w jednym miejscu. Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogromną działką, położonym w spokojnej, zi...

  • Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria
    1 / 11
    Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria

    Radzymin

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNIO od właściciela Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,67 m² w Radzyminie, okolice os. Victoria. Mieszkanie znajduje się na d...