• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Działka Długa Kościelna

    Długa Kościelna

    • 80 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x30m, położona przy asfaltowej ulicy w miejscowości Długa Kościelna (gm.Halinów), w otoczeniu zabudowy je...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa oferta - Twój wymarzony dom w doskonałej lokalizacji! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który zapewni Ci spokój i wygodę, a jednocześ...

  • Działka Budziska ul. Krucza

    Budziska » ul. Krucza

    • 2 800 000 zł cena
    • 14 350 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki bezpośrednio przylegające do siebie o łącznej powierzchni 1.42ha. Jedna z działek (powierzchnia ok.1.1ha) jest narożna, dłuższym bokiem przy...

  • 1 / 4
    Działka Cisówka

    Cisówka

    • 274 620 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1380m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 36m- front, boki 35 i 36m, 43m- tył. Na chwile obecna działka rolna, z możliwością uzyskania warunków zabudo...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 8 019 € cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1620 m2 w hali magazynowej w okolicach Halinowa w powiecie mińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Powierzchni...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 5 391 € cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1089 m2 w hali magazynowej w okolicach Halinowa w powiecie mińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Powierzchni...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 8 019 € cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 5 391 € cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do wynajęcia mały domek wolno stojący o pow.20m2 zlokalizowany w urokliwej części Sulejówka (Szkopówka). Domek zlokalizowany jest na posesji właściciela, posiada nieza...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. usługowo-handlowa na parterze z witryną w Ząbkach. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radz...

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy dom o wysokim standardzie wykończenia w zabudowie bliźniaczej o pow.użytkowej 120m2 położony w Sulejówku. Wnętrza w stylu glamour zaprojektowane i wykonane z najwyższej...

  • Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz
    1 / 6
    Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 949 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: dom wolnostojący o powierzchni 150m2 garaż i działka 1500m Tłuszcz ul Zaściankowa/Nowa pełna dokumentacja, działka po podziale Cena: 949 000zł Rynek: wtórny rok budowy...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 9 300 000 zł cena
    • 30 200 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę w Duchnowie przy ul. Ustronnej. Świetna lokalizacja - bardzo szybki wyjazd na A2 blisko jest również do szkół, sklepów i urzędów w centrum W...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...